1cP-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 36 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2014
  • 789 / 153 / 2

Stronę wcześniej masz link do tr.
Kuwa trzy strony w temacie ale sprawdzić to nie łaska co?
BL i moc wydają się kwestią osobniczą. Dla mnie o wiele przyjemniejsze i czystsze działanie niż 1P, mniejszy BL, który w moim przypadku na 1P jest tragiczny. Większość ludzi stawia zdecydowanie 1cP nad tym drugim. Mniejszy jest też mindfuck - w moim odczuciu bardziej "poszerza percepcję" niż rucha w mózg.
Jak dla mnie substancja idealna.
Rejestracja: 2018
  • 1605 / 336 / 25

@kazikbroda nie podpada pod prawo analogowe, ponieważ ono w Polsce nie obejmuje lizergamidów, czyli jest legalne.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

"Medyczny olej" z Ukrainy. Zatrzymany transport substancji do produkcji heroiny

KAS zatrzymała transport 4 tys. litrów bezwodnika octowego - tzw. prekursora, czyli substancji, która ma legalne zastosowanie, ale może też służyć do produkcji heroiny - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa.
Rejestracja: 2019
  • 62 / 2 / 0

08 października 2019kazikbroda pisze:
1cP to nie jest to samo co 1P tak? Ktos wie jaka roznica w czasie dzialania, mocy, jak z BL? Nie podpada to pod becne prawo analogowe?
Zdecydowanie inna substancja i jak chcesz cos bliżej klasycznego kwasa to jednak 1p polecę. Dla mnie 1p daje lepsze wrażenia niż 1cP.. i dla kilku kolegów rownież.
Natomiast jak możesz poczytać opinie sa różne. Moje pierwsze wrażenie było lepsze ale przy bliższym spotkaniu z ta substancja to wole 1p.

-------------------------

Kurde, nie wiem juz co myslec.. zjadłem połówkę piska 150 ug w zeszłym tygodniu, dopalilem i było fajnie. Bez szału, brak oev za to cev całkiem przyjemne, choć widziałem lepsze. No i bomba zdecydowanie krotsza

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2019
  • 36 / 1 / 0

Testowałem 3 rodzaje i w moim odczuciu kolejność jest taka - najlepszy 1cp, zaraz potem ETH-LAD , natomiast 1p - jakoś niespecjalnie się mi przyjął i nie będę go już próbował :)
Rejestracja: 2020
  • 3 / / 0

@dzekson123

Zdecydowanie mój wybór to 1cP, reszta tak jakby na mnie nie działa... Bardzo znikome efekty. Nie wiem dlaczego, zwłaszcza, że znajomych ETH-LAD i 1P robią elegancko... :cojest:

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
Rejestracja: 2017
  • 13 / / 0

u mnie 1cp 3/4 blottera 100uq dawało mniej niż 1/4 1p, 1cp najszybciej się wkręca zauważyłem, pierwszy raz już szło coś odczuć po około 20 minutach może mniej nawet, bodyload łagodny, jednak ostatnio nawet bez osłabiaczy jego np opium czy chmiel i inne i tak go nie odczuwam znacznie, jednak samo działanie cp jest jakieś bardzo łagodne, trzeźwe, do ludzi itp, da się ogarnąć na luzie. Mix 1p i 1A/alda po 1/4 ciężko już się było dogadać wcześniej, tutaj jakoś najtrzeźwiej jakby było, dla mnie lipa, już wole se tą 1/4 1p zarzucić i mieć może nawet mocniej niż po 4x więcej cp, także raczej nie mój gust
Posty: 36 Strona 4 z 4
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość