1cP-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik zbanowany
  • 653 / 103 / 0

Widzisz jak dla mnie 1P-LSD jest o wiele cięższe niż LSD-25, bardziej natarczywe. Też po nim miałem niekontrolowane skurcze mięśni i nie jestem w tym odosobniony. Nie wyobrażam sobie nie widzieć różnicy w działaniu obu substancji.
Z drugiej strony zbyt dużego doświadczenia z 1P-LSD nie mam, bo ogólnie 4. Jednak dla mnie różnica jest bardzo widoczna
https://neurogroove.info/trip/1cp-lsd-test-flight
  • 240 / 21 / 0

21 sierpnia 2019ImaneAnys pisze:
ALD - 52 brałem pare miesięcy temu i to mój ulubiony lizergamid, jedyny który wyraźnie się różni od LSD - 25. Co do 1P - LSD to faza po nim jest nie do odróżnienia od tej po klasyku, przynajmniej dla mnie i moich znajomych. Badania również wstępnie potwierdzają, że 1P metabolizuje się do oryginału. Nie ma na razie 100% pewności, ale w moim przypadku te substancje działają identycznie, co potwierdza wiele anegdotycznych raportów.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30617391
sorry za lekki offtop, ale w czym dokładnie ALD-52 w twoim doświadczeniu różnił się od LSD-25/1P?

Ja brałem tylko 25 i 1P, ale ALD jest na wishliście i chciałbym wiedzieć. Mówią że ALD-52 to taki "lajtowy/imprezowy" LSD, ale z tego co zapamiętałem z innych tematów, to z kolei za "leciutką" metocyną nie przepadasz (podobnie jak ja). Może trochę upraszczam ale wiesz ocb ;)

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Naukowcy odkryli gen zwiększający ryzyko uzależnień

Niewielka mutacja genu COMT w połączeniu z negatywnymi doświadczeniami z okresu dzieciństwa może zwiększać prawdopodobieństwo uzależnienia od alkoholu i narkotyków – twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Oklahomy (USA).
  • 197 / 11 / 0

Ald jest bardziej przyjazny niz 1p, gladko wchodzi, nie ma tego uczucia niepokoju jak przy 1p, a raczej jest taki czill. Wydaje mi sie ze barwy sa cieplejsze niz po 1p, mniej pobudza, bardziej kolorowe cevy, mniejszy natlok mysli. Mentalnie zdaje sie być lzejszy. Wizualnie delikatnie mocniejszy
  • 104 / 5 / 0

Można to znaleźć u naszych rodzimych vendorów? Ciekawi mnie ta substancja. Trochę dziwne, że raporcik jeszcze nie trafił na neuro, ale śmieszne jest to, że pomimo braku zatwierdzenie i tak go przeczytałem. Troszkę mało szczegółowy jak dal mnie,
Użytkownik zbanowany
  • 653 / 103 / 0

Nie opisałem wszystkiego co się działo - 12:48-14:29 jest peak chociaż zaczął się trochę wcześniej. To miał być krótki opis efektów no i się rozkręciłem trochę, bo byłem zaskoczony jak przyjemny kwas to jest. Chodziłem, tańczyłem, śmiałem się i ogólnie było baaaardzo fajnie i przyjemnie.
Teraz czekam - może w ten weekend zarzucę ostatni blotter, bo kolejna próba (tydzień po tamtej) dała coś na wzór MDMA haju i eeee no nie wiem jakiejś takiej potężnej euforii i badyhaju. Nazwałbym to doświadczenie hmmm orgazmicznym. Partnerka potwierdza choć sama jadła połówkę na zerowej tolerancji.
Ahh i co jeszcze mogę dopisać - w naszym odczuciu jest mniej mindfuckowy niż tradycyjny kłas za to sprzyja budowaniu historii? Nie wiem jak to opisać xD Jak przy ~70mcg LSD-25 miała śmiech i lekki mindfuck to przy ~50mcg tego miała bardzo przyjemnie, śmiesznie i kreatywnie.
Ogółem polecam fchuj.
  • 32 / 1 / 0

Ciekawa substancja. Podobna do 1p ale zdecydowanie lżejsza jeśli chodzi o odczucia fizyczne...
zjadłem 3/4 kartona, a wizualnie jest podobnie do 100 1p.
Ostatnio 100 1p jadłem na lotnisku i w zasadzie to było podobnie.
Ale jednak Inna.. czy lepsza??
wypowiem się jak protestuje więcej.

Zreszta dla mnie 150 1p zawsze była jako dawka idealna bo nie zaburzała kontaktu trzeźwymi z ludźmi. Idealna na wyjście i na posiedzenie w domu.

Natomiast to jest warte sprawdzenia, bo mam przeczucie ze clear head bedzie podobny przy tych samych dawkach a wizualnie może byc inaczej..
  • 104 / 5 / 0

No opis działania mnie zachęca. Ja to przyznam się, że na większości lizegramidów się zawiodłem, ale w pewnym stopniu była to kwestia podejścia. Łyknąłem to co nawet w tym wątku niektórzy pisali, że pewne lizegramidy są nie do rozróżnienia od LSD, a ja tam zawsze jednak różnicę widziałem. Teraz już jednak wiem, że tylko LSD da mi taką fazę jak LSD.
Moim problemem jest teraz to, że dawno nie zamawiałem RC'ków i totalnie nie ogarniam co i jak na tym rynku się obecnie dzieje.
  • 12 / 2 / 0

Ile tego trzeba wziąć? Ile trwa faza i czy polecane do brania w samotności czy tylko na imprezy lub w większym gronie?
  • 32 / 1 / 0

Przy 3/4 kartony jako próbie uczuleniowej było spoko, ale bez szału. Jak po 100 1p. Myśle ze 1 lub 1,5 będzie pięknie.
Czas trwania przy 3/4 to Ok. 5 godzin. Zjadłem Ok. 19, po 20 zaczęło się coś dziać. Przed 1 się położyłem i bez większych trudności zasnąłem.

Natomiast weź pod uwagę ze mi z całej mojej ekipy każdy kwas schodzi pierwszemu i nie mam problemów ze spaniem.

Czy krótsza jest lepsza? Dla jednych pewnie tak, dla innych nie.
Cieżko mi się ustosunkować ze względu na przyzwyczajenie do 9 godzinnej imprezy 😁😁😁
  • 12 / 2 / 0

A co lepsze 1P-LSD czy ALD-52? I jak z legalnością takich rzeczy w Niemczech bo chcę to zamówić i trochę benzo z neta i nie wiem czy mi tego Zoll nie zatrzyma i czy nie będzie przypału :korposzczur:
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata