1cP-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 41 Strona 2 z 5
Online

Re: 1cP-LSD

Rejestracja: 2014
  • 1179 / 229 / 5

Widzisz jak dla mnie 1P-LSD jest o wiele cięższe niż LSD-25, bardziej natarczywe. Też po nim miałem niekontrolowane skurcze mięśni i nie jestem w tym odosobniony. Nie wyobrażam sobie nie widzieć różnicy w działaniu obu substancji.
Z drugiej strony zbyt dużego doświadczenia z 1P-LSD nie mam, bo ogólnie 4. Jednak dla mnie różnica jest bardzo widoczna
https://neurogroove.info/trip/1cp-lsd-test-flight
Rejestracja: 2017
  • 432 / 60 / 0

21 sierpnia 2019ImaneAnys pisze:
ALD - 52 brałem pare miesięcy temu i to mój ulubiony lizergamid, jedyny który wyraźnie się różni od LSD - 25. Co do 1P - LSD to faza po nim jest nie do odróżnienia od tej po klasyku, przynajmniej dla mnie i moich znajomych. Badania również wstępnie potwierdzają, że 1P metabolizuje się do oryginału. Nie ma na razie 100% pewności, ale w moim przypadku te substancje działają identycznie, co potwierdza wiele anegdotycznych raportów.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30617391
sorry za lekki offtop, ale w czym dokładnie ALD-52 w twoim doświadczeniu różnił się od LSD-25/1P?

Ja brałem tylko 25 i 1P, ale ALD jest na wishliście i chciałbym wiedzieć. Mówią że ALD-52 to taki "lajtowy/imprezowy" LSD, ale z tego co zapamiętałem z innych tematów, to z kolei za "leciutką" metocyną nie przepadasz (podobnie jak ja). Może trochę upraszczam ale wiesz ocb ;)

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Naukowcy: alkohol w małych dawkach poprawia pracę mózgu na starość

Przybywa dowodów na związek między regularnym, acz umiarkowanym piciem alkoholu a lepszymi funkcjami kognitywnymi osób w średnim wieku i starszych.
Rejestracja: 2017
  • 200 / 13 / 0

Ald jest bardziej przyjazny niz 1p, gladko wchodzi, nie ma tego uczucia niepokoju jak przy 1p, a raczej jest taki czill. Wydaje mi sie ze barwy sa cieplejsze niz po 1p, mniej pobudza, bardziej kolorowe cevy, mniejszy natlok mysli. Mentalnie zdaje sie być lzejszy. Wizualnie delikatnie mocniejszy
Rejestracja: 2016
  • 109 / 8 / 0

Można to znaleźć u naszych rodzimych vendorów? Ciekawi mnie ta substancja. Trochę dziwne, że raporcik jeszcze nie trafił na neuro, ale śmieszne jest to, że pomimo braku zatwierdzenie i tak go przeczytałem. Troszkę mało szczegółowy jak dal mnie,
Online

Re: 1cP-LSD

Rejestracja: 2014
  • 1179 / 229 / 5

Nie opisałem wszystkiego co się działo - 12:48-14:29 jest peak chociaż zaczął się trochę wcześniej. To miał być krótki opis efektów no i się rozkręciłem trochę, bo byłem zaskoczony jak przyjemny kwas to jest. Chodziłem, tańczyłem, śmiałem się i ogólnie było baaaardzo fajnie i przyjemnie.
Teraz czekam - może w ten weekend zarzucę ostatni blotter, bo kolejna próba (tydzień po tamtej) dała coś na wzór MDMA haju i eeee no nie wiem jakiejś takiej potężnej euforii i badyhaju. Nazwałbym to doświadczenie hmmm orgazmicznym. Partnerka potwierdza choć sama jadła połówkę na zerowej tolerancji.
Ahh i co jeszcze mogę dopisać - w naszym odczuciu jest mniej mindfuckowy niż tradycyjny kłas za to sprzyja budowaniu historii? Nie wiem jak to opisać xD Jak przy ~70mcg LSD-25 miała śmiech i lekki mindfuck to przy ~50mcg tego miała bardzo przyjemnie, śmiesznie i kreatywnie.
Ogółem polecam fchuj.
Rejestracja: 2019
  • 67 / 3 / 0

Ciekawa substancja. Podobna do 1p ale zdecydowanie lżejsza jeśli chodzi o odczucia fizyczne...
zjadłem 3/4 kartona, a wizualnie jest podobnie do 100 1p.
Ostatnio 100 1p jadłem na lotnisku i w zasadzie to było podobnie.
Ale jednak Inna.. czy lepsza??
wypowiem się jak protestuje więcej.

Zreszta dla mnie 150 1p zawsze była jako dawka idealna bo nie zaburzała kontaktu trzeźwymi z ludźmi. Idealna na wyjście i na posiedzenie w domu.

Natomiast to jest warte sprawdzenia, bo mam przeczucie ze clear head bedzie podobny przy tych samych dawkach a wizualnie może byc inaczej..
Rejestracja: 2016
  • 109 / 8 / 0

No opis działania mnie zachęca. Ja to przyznam się, że na większości lizegramidów się zawiodłem, ale w pewnym stopniu była to kwestia podejścia. Łyknąłem to co nawet w tym wątku niektórzy pisali, że pewne lizegramidy są nie do rozróżnienia od LSD, a ja tam zawsze jednak różnicę widziałem. Teraz już jednak wiem, że tylko LSD da mi taką fazę jak LSD.
Moim problemem jest teraz to, że dawno nie zamawiałem RC'ków i totalnie nie ogarniam co i jak na tym rynku się obecnie dzieje.
Rejestracja: 2019
  • 13 / 3 / 0

Ile tego trzeba wziąć? Ile trwa faza i czy polecane do brania w samotności czy tylko na imprezy lub w większym gronie?
Rejestracja: 2019
  • 67 / 3 / 0

Przy 3/4 kartony jako próbie uczuleniowej było spoko, ale bez szału. Jak po 100 1p. Myśle ze 1 lub 1,5 będzie pięknie.
Czas trwania przy 3/4 to Ok. 5 godzin. Zjadłem Ok. 19, po 20 zaczęło się coś dziać. Przed 1 się położyłem i bez większych trudności zasnąłem.

Natomiast weź pod uwagę ze mi z całej mojej ekipy każdy kwas schodzi pierwszemu i nie mam problemów ze spaniem.

Czy krótsza jest lepsza? Dla jednych pewnie tak, dla innych nie.
Cieżko mi się ustosunkować ze względu na przyzwyczajenie do 9 godzinnej imprezy 😁😁😁
Rejestracja: 2019
  • 13 / 3 / 0

A co lepsze 1P-LSD czy ALD-52? I jak z legalnością takich rzeczy w Niemczech bo chcę to zamówić i trochę benzo z neta i nie wiem czy mi tego Zoll nie zatrzyma i czy nie będzie przypału :korposzczur:
Posty: 41 Strona 2 z 5
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1242 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości