Tańczący z blistrami- knajpa kodeinowa v6

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Jak uniknąć publicznych noddów i ćpuńskiej dekonspiracji

14%
Pijąc kawę/energetyki
25
4%
Zażywając stymulanty
8
6%
Próbując na siłę trzymać otwarte oczy i prostą postawę
11
1%
Polewając się zimną wodą
2
4%
Sprawiając sobie ból
7
4%
Uprawiając sport
7
26%
Tłumacząc się zmęczeniem/lekami przysypiać na legalu
47
29%
Nie wychodząc z domu
53
3%
Dużo mówiąc
5
2%
Wykonując dużo ruchów i mrugnięć
3
4%
Żując gumę
7
3%
Inne
5

Liczba głosów: 180

• 291 / 63 / 0

23 marca 2020Mordarg pisze:
Same here. Ale jest to wgl możliwe bez odwiedzania amazońskiej dżungli ?? %-D %-D
No na luzie, jak pisze @WrakCzlowieka. Ja kiedyś kilka kropel opium zebranego z maku lekarskiego próbowałem ze zwykłej lufy spalić. Jakieś tam niby buchy poszły, ale to nie to jednak, mimo, że działanie było ewidentnie wyczuwalne. Takie prawdziwe opium do palenia, to się jakoś specjalnie przygotowuje (na pewno gdzieś dałoby się znaleźć opis tego, jak to się robi). No i takie specjalne długi fajki są do kopcenia tego. Och, ach :extasy:
  • 2802 / 240 / 0

21 dzień czysty, lecę dalej a ta pandemia i praca zdalna tylko z nieba mi spadły

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Narkotyki leciały z okna! Para spod Góry Kalwarii wyrzucała doniczki z marihuaną

Domowa plantacja konopi indyjskich to był ich sposób na przetrwanie ciężkich czasów. Niestety, nielegalny sposób.
  • 416 / 72 / 0

23 marca 2020WiedzaRadosna pisze:
23 marca 2020Mordarg pisze:
Same here. Ale jest to wgl możliwe bez odwiedzania amazońskiej dżungli ?? %-D %-D
No na luzie, jak pisze @WrakCzlowieka. Ja kiedyś kilka kropel opium zebranego z maku lekarskiego próbowałem ze zwykłej lufy spalić. Jakieś tam niby buchy poszły, ale to nie to jednak, mimo, że działanie było ewidentnie wyczuwalne. Takie prawdziwe opium do palenia, to się jakoś specjalnie przygotowuje (na pewno gdzieś dałoby się znaleźć opis tego, jak to się robi). No i takie specjalne długi fajki są do kopcenia tego. Och, ach :extasy:
Rozumiem że Mak lekarski musi być obowiązkowo ? :)
  • 291 / 63 / 0

23 marca 2020BedeSoba-Obiecuje pisze:
21 dzień czysty, lecę dalej a ta pandemia i praca zdalna tylko z nieba mi spadły
Ładny wynik gratulacje, ja jestem na 6 dniu tylko, że od PST.

@Mordarg No oczywiście, że lekarski :extasy:
  • 252 / 49 / 0

540mg kodeiny, kurwa nawet oczy mnie drapią %-D Milusio. Następnym razem jednak wezmę ten Aviomarin.

Jest u Was kodeina w aptekach normalnie? U mnie na razie nie ma najmniejszego problemu z dostępem, ale coś słyszałam, że potrafi braknąć.
  • 1606 / 131 / 0

w koncu mam hajs, przyszedl zwrot podatku pierdolony
mozna grzac
  • 19 / / 0

Tjokodin jest w aptekach, jak narazie bez problemu o każdej porze dnia i nocy. Ale u mnie z 15 na 18zł za 16 tabletek. Nie wiem czy to przez to że apteka działa przez okienko i chcą się pozbyć na jakiś czas ćpunów z kolejki, czy ludzie kupują leki przeciwkaszlowe i ogólnie jest duże zapotrzebowanie na leki. A szkoda bo to moja apteka podstawowa, a teraz stać w czterech kolejkach gdzie co trzecia osoba wychodzi z zapasami na pięcioletnią wojnę to słabo.
Piszcie czy u was też ceny idą w góre, bo trochę się martwię że zaraz będę 100zł bulił za 900mg.
  • 2673 / 159 / 0

Mnie dzisiaj dwie duże paki ugrzały wręcz wzorowo, tyle histaminy mi wywaliło jakbym strzelał majkę :D
  • 1606 / 131 / 0

28 marca 2020Podporucznik Lichuj pisze:
Tjokodin jest w aptekach, jak narazie bez problemu o każdej porze dnia i nocy. Ale u mnie z 15 na 18zł za 16 tabletek. Nie wiem czy to przez to że apteka działa przez okienko i chcą się pozbyć na jakiś czas ćpunów z kolejki, czy ludzie kupują leki przeciwkaszlowe i ogólnie jest duże zapotrzebowanie na leki. A szkoda bo to moja apteka podstawowa, a teraz stać w czterech kolejkach gdzie co trzecia osoba wychodzi z zapasami na pięcioletnią wojnę to słabo.
Piszcie czy u was też ceny idą w góre, bo trochę się martwię że zaraz będę 100zł bulił za 900mg.
to ja przestalem chodzic do apty gdzie podniesli mi z 12 zl na 13 za pake xD
tak to kupuje po 10zl 16stki
naprawde nie warto wiecej za to placci

lol

• 2775 / 281 / 0

10zl to chyba tylko jak zamawiasz przez internet prosto z hurtowni.
do 15 zl to normalna cena
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 1068 uczestników Wejdź na czata