Tańczący z blistrami- knajpa kodeinowa v6

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Posty: 1369 Strona 43 z 137

Jak uniknąć publicznych noddów i ćpuńskiej dekonspiracji

14%
Pijąc kawę/energetyki
40
6%
Zażywając stymulanty
17
5%
Próbując na siłę trzymać otwarte oczy i prostą postawę
14
1%
Polewając się zimną wodą
2
3%
Sprawiając sobie ból
9
4%
Uprawiając sport
11
23%
Tłumacząc się zmęczeniem/lekami przysypiać na legalu
65
32%
Nie wychodząc z domu
89
3%
Dużo mówiąc
9
2%
Wykonując dużo ruchów i mrugnięć
5
4%
Żując gumę
12
2%
Inne
5

Liczba głosów: 278

Rejestracja: 2018
  • 2203 / 711 / 0

Ta. A aseksualne osoby się oszukują że nie potrzebują seksu.
Rejestracja: 2010
  • 4062 / 591 / 0

Poszlo dzisiaj 240mg . ogladam vh1 classic 80's i jest okej.
Jagger z Bowiem śpiewają razem Dancing in the street .
Pierwszy raz widzę do tego teledysk . Lata 80 to był niezły kicz ... modowy zwłaszcza , te klipy mnie rozpierdalają...
Dziwnym trafem apetyt wrocil i z nosa przestalo kapać. :)
Ućpaniem tego nie nazwe, zaleczeniem też nie. Taki efekt ni w ząb ni w oko.

Zbudować lepszy statek do podróży wewnętrznej: Pytania o DMT

Andrew R. Gallimore jest neurobiologiem, chemikiem i farmakologiem zainteresowanym relacją pomiędzy substancjami psychodelicznymi, mózgiem, świadomością i strukturą rzeczywistości. Poniżej prezentujemy jego wywiad dla portalu Reset.me na temat roli DMT w procesie neurogenezy, neuroprotekcji i neuroewolucji.

Skarpetki nasączone narkotykami. Nietypową paczkę miał otrzymać skazany z Nysy

Nie ustaje pomysłowość tych, którzy w korespondencji i paczkach na teren więzienia próbują przemycić substancje odurzające. Przykłady takich działań odnotowali ostatnio funkcjonariusze w Zakładzie Karnym w Nysie.
Rejestracja: 2018
  • 646 / 62 / 0

Ile dni od przerwania (prawie dwa tygodnie na bejbi dawce 150mg) ciągu mogę zjeść kodeine żeby nie "wracać do ciagu" i nie wyrabiać skreta?
Rejestracja: 2019
  • 317 / 72 / 0

Minimum chyba tydzień ja bym doczekała. A najlepiej dwa tygodnie. A najlepiej to w ogóle nie wracać, jak już przeżyłes skręta.
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 711 / 0

Też myślę że przy takim ciągu tydzień przerwy będzie optymalny. Zależy też ile skrętów miałeś w ogóle już.
Rejestracja: 2019
  • 317 / 72 / 0

Znam osoby które po miesiacu abstynencji po jednorazowej wpadce mają skręta, ale to już duuuzo dłuższy staż i nie koda tylko cięższe opio.
Więc tydzień przerwy i powinno być git.
Rejestracja: 2015
  • 8 / / 0

150mg poszlo bo tylko na tyle mnie stać. Chyba juz nigdy sie nie uwolnie od tego gówna szkoda ze te 5 lat temu jako głupi gimbus słuchalem sobie Juicy J'a i postanowiłem spróbować tej mitycznej kodeiny
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 224 / 0

15 września 2019Br0wnSugar pisze:
@wilk22pl Twój psychiatra od uzależnień jest chyba delikatnie... Albo jebać, wcale nie delikatnie ujmując - jebnięty. :psycho: Sorry ale proponować detoks czy tam schodzenie metadonem człowiekowi który zaledwie dopiero od DWÓCH miesięcy ciśnie i to na kodeinie i to tak niskich dawkach?? :uwaga: ... To jak dla mnie jest tu coś bardzo nie halo.

Jeśli już to powinieneś zwrócić mu uwagę że od kody to może lepiej i łagodniej byłoby schodzić buprą a nie, kurwa, metadonem jak helupiarzy co? Ja pierdole nawet bupra to wydaje mi się za dużo jak na tolerkę rzędu ledwie jednej paczki kody... Jak chcesz się uwiązać przy ćpaniu i wjebać się w większe ćpanie to pozdro z metadonem - on Ci to gwarantuje. :* :cojest:

Ty tak na dobrą sprawę możesz sam z tej kodeiny schodzić, chociażby po dwie tabletki mniej codziennie i dałbyś spokojnie radę.
Proszę Cię, powiedz, że żartujesz Przecież z buprą to dokładnie ta sama historia, sytuacja. buprą też się nie schodzi z jakiejś kodeiny. No kurwa. buprenorfinę też się daje/dostaje (zależy którą stronę jesteśmy) jako substytut, jak metadon. Schodzenie z kodeiny i metadonem, i buprenorfiną to IDIOTYZM i naprawdę mocno się dziwię, że są lekarze, wykształceni w tym konkretnym kierunku, którzy wjebują to ludziom, a im to na rękę, o to im chodziło. Żenada.

@wilk22pl, no i z kody schodzenie klonami i ewentualnie zatykanie dupy loperamidem jest okej. Jeśli coś boli, to wrzucaj coś z nieorających żołądka NLPZtów i będzie dobrze. Gadaj do nas, jeśli masz potrzebę. ;)
Rejestracja: 2007
  • 17 / 1 / 0

A taka sytuacja?

Prawie 2 lata - 300 mg, nie codziennie, ostatnio najczęściej po 2-4 dni, z podobnej długości przerwami (czyli 2-4 dni brania codziennie, potem 2-4 dni przerwy), czasami przerwy tygodniowe, czasami tygodniowe ciągi (max niecałe 2 tyg). Teraz generalnie nieco rzadziej, ale latem to tygodniowe ciągi z 2-3 dniowymi przerwami były standardem.
Uzależnienie psychiczne pewnie na poziomie niezbyt mocnego uzależnienia od fajek - czasem mi się chce, ale nie tak, żebym miała na głowie stawać. Jak nie mogę, bo pracuję, to trudno. Jak wyjeżdżam na kilka dni i nie biorę, to nic wielkiego się nie dzieje. Nie odczuwam też żadnych dołów, depresji, spadków nastroju, niepokojów, lęków, etc.
Uzależnienia fizycznego nie odnotowałam, chociaż ostatnio 3 dni po ostatniej dawce miałam lekką biegunkę, ale bez żadnych innych objawów (nic mnie nie bolało i ogólnie dobrze się czułam).

Pytanie brzmi - czy to raczej typowa sytuacja i za wcześnie jeszcze na skręt? Czy skręt jest tuż tuż? A może jeszcze jakoś inaczej to ocenicie? Może robię za krótkie przerwy, żeby skręt się w pełni objawił? Nie wiem, gdybam sobie...

Żeby było jasne - zdaję sobie sprawę, że w którymś momencie stręty się pojawią. Ale chciałabym z grubsza oszacować jakie jest ryzyko, że nastąpi to w najbliższym czasie. Nie chciałabym być tym totalnie zaskoczona.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 224 / 0

@Mind is a razorblade, mówię wprost - nie czytałam Twojego posta, bo jestem uroczo-pluszowo-cieplutko naćpana, więc słabo mi się chce czytać post świeżaka %-D , ale jestem też w pracy i nie bardzo mam teraz na to czas, aleee! Rzuciła mi się w oczy Twoja nazwa użytkownika. Stary, weź pisz do administracji o skrócenie tego, bo ta jest za długa. Słabo to wymawiać i pisać tyle, a samo razorblade albo z wielkiej - Razorblade też wygląda super IMO. ;)
Posty: 1369 Strona 43 z 137
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 2403 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: AbsintionOpium i 0 gości