Tańczący z blistrami- knajpa kodeinowa v6

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Jak uniknąć publicznych noddów i ćpuńskiej dekonspiracji

14%
Pijąc kawę/energetyki
28
5%
Zażywając stymulanty
10
6%
Próbując na siłę trzymać otwarte oczy i prostą postawę
13
1%
Polewając się zimną wodą
2
3%
Sprawiając sobie ból
7
3%
Uprawiając sport
7
25%
Tłumacząc się zmęczeniem/lekami przysypiać na legalu
51
31%
Nie wychodząc z domu
62
3%
Dużo mówiąc
6
1%
Wykonując dużo ruchów i mrugnięć
3
3%
Żując gumę
7
2%
Inne
5

Liczba głosów: 201

• 2072 / 646 / 0

Ta. A aseksualne osoby się oszukują że nie potrzebują seksu.
  • 3661 / 452 / 0

Poszlo dzisiaj 240mg . ogladam vh1 classic 80's i jest okej.
Jagger z Bowiem śpiewają razem Dancing in the street .
Pierwszy raz widzę do tego teledysk . Lata 80 to był niezły kicz ... modowy zwłaszcza , te klipy mnie rozpierdalają...
Dziwnym trafem apetyt wrocil i z nosa przestalo kapać. :)
Ućpaniem tego nie nazwe, zaleczeniem też nie. Taki efekt ni w ząb ni w oko.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Uprawiał marihuanę na terenie muzeum. Został schwytany kiedy doglądał roślin

Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi, która mieściła się na terenie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej. Do sprawy został zatrzymany 46-latek.
  • 647 / 57 / 0

Ile dni od przerwania (prawie dwa tygodnie na bejbi dawce 150mg) ciągu mogę zjeść kodeine żeby nie "wracać do ciagu" i nie wyrabiać skreta?
  • 314 / 72 / 0

Minimum chyba tydzień ja bym doczekała. A najlepiej dwa tygodnie. A najlepiej to w ogóle nie wracać, jak już przeżyłes skręta.
  • 2072 / 646 / 0

Też myślę że przy takim ciągu tydzień przerwy będzie optymalny. Zależy też ile skrętów miałeś w ogóle już.
  • 314 / 72 / 0

Znam osoby które po miesiacu abstynencji po jednorazowej wpadce mają skręta, ale to już duuuzo dłuższy staż i nie koda tylko cięższe opio.
Więc tydzień przerwy i powinno być git.
  • 8 / / 0

150mg poszlo bo tylko na tyle mnie stać. Chyba juz nigdy sie nie uwolnie od tego gówna szkoda ze te 5 lat temu jako głupi gimbus słuchalem sobie Juicy J'a i postanowiłem spróbować tej mitycznej kodeiny
  • 1508 / 220 / 0

15 września 2019Br0wnSugar pisze:
@wilk22pl Twój psychiatra od uzależnień jest chyba delikatnie... Albo jebać, wcale nie delikatnie ujmując - jebnięty. :psycho: Sorry ale proponować detoks czy tam schodzenie metadonem człowiekowi który zaledwie dopiero od DWÓCH miesięcy ciśnie i to na kodeinie i to tak niskich dawkach?? :uwaga: ... To jak dla mnie jest tu coś bardzo nie halo.

Jeśli już to powinieneś zwrócić mu uwagę że od kody to może lepiej i łagodniej byłoby schodzić buprą a nie, kurwa, metadonem jak helupiarzy co? Ja pierdole nawet bupra to wydaje mi się za dużo jak na tolerkę rzędu ledwie jednej paczki kody... Jak chcesz się uwiązać przy ćpaniu i wjebać się w większe ćpanie to pozdro z metadonem - on Ci to gwarantuje. :* :cojest:

Ty tak na dobrą sprawę możesz sam z tej kodeiny schodzić, chociażby po dwie tabletki mniej codziennie i dałbyś spokojnie radę.
Proszę Cię, powiedz, że żartujesz Przecież z buprą to dokładnie ta sama historia, sytuacja. buprą też się nie schodzi z jakiejś kodeiny. No kurwa. buprenorfinę też się daje/dostaje (zależy którą stronę jesteśmy) jako substytut, jak metadon. Schodzenie z kodeiny i metadonem, i buprenorfiną to IDIOTYZM i naprawdę mocno się dziwię, że są lekarze, wykształceni w tym konkretnym kierunku, którzy wjebują to ludziom, a im to na rękę, o to im chodziło. Żenada.

@wilk22pl, no i z kody schodzenie klonami i ewentualnie zatykanie dupy loperamidem jest okej. Jeśli coś boli, to wrzucaj coś z nieorających żołądka NLPZtów i będzie dobrze. Gadaj do nas, jeśli masz potrzebę. ;)
  • 17 / 1 / 0

A taka sytuacja?

Prawie 2 lata - 300 mg, nie codziennie, ostatnio najczęściej po 2-4 dni, z podobnej długości przerwami (czyli 2-4 dni brania codziennie, potem 2-4 dni przerwy), czasami przerwy tygodniowe, czasami tygodniowe ciągi (max niecałe 2 tyg). Teraz generalnie nieco rzadziej, ale latem to tygodniowe ciągi z 2-3 dniowymi przerwami były standardem.
Uzależnienie psychiczne pewnie na poziomie niezbyt mocnego uzależnienia od fajek - czasem mi się chce, ale nie tak, żebym miała na głowie stawać. Jak nie mogę, bo pracuję, to trudno. Jak wyjeżdżam na kilka dni i nie biorę, to nic wielkiego się nie dzieje. Nie odczuwam też żadnych dołów, depresji, spadków nastroju, niepokojów, lęków, etc.
Uzależnienia fizycznego nie odnotowałam, chociaż ostatnio 3 dni po ostatniej dawce miałam lekką biegunkę, ale bez żadnych innych objawów (nic mnie nie bolało i ogólnie dobrze się czułam).

Pytanie brzmi - czy to raczej typowa sytuacja i za wcześnie jeszcze na skręt? Czy skręt jest tuż tuż? A może jeszcze jakoś inaczej to ocenicie? Może robię za krótkie przerwy, żeby skręt się w pełni objawił? Nie wiem, gdybam sobie...

Żeby było jasne - zdaję sobie sprawę, że w którymś momencie stręty się pojawią. Ale chciałabym z grubsza oszacować jakie jest ryzyko, że nastąpi to w najbliższym czasie. Nie chciałabym być tym totalnie zaskoczona.
  • 1508 / 220 / 0

@Mind is a razorblade, mówię wprost - nie czytałam Twojego posta, bo jestem uroczo-pluszowo-cieplutko naćpana, więc słabo mi się chce czytać post świeżaka %-D , ale jestem też w pracy i nie bardzo mam teraz na to czas, aleee! Rzuciła mi się w oczy Twoja nazwa użytkownika. Stary, weź pisz do administracji o skrócenie tego, bo ta jest za długa. Słabo to wymawiać i pisać tyle, a samo razorblade albo z wielkiej - Razorblade też wygląda super IMO. ;)
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 1324 uczestników Wejdź na czata