Tańczący z blistrami- knajpa kodeinowa v6

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Posty: 1355 Strona 42 z 136

Jak uniknąć publicznych noddów i ćpuńskiej dekonspiracji

14%
Pijąc kawę/energetyki
39
6%
Zażywając stymulanty
17
5%
Próbując na siłę trzymać otwarte oczy i prostą postawę
14
1%
Polewając się zimną wodą
2
3%
Sprawiając sobie ból
9
4%
Uprawiając sport
11
23%
Tłumacząc się zmęczeniem/lekami przysypiać na legalu
61
33%
Nie wychodząc z domu
88
3%
Dużo mówiąc
9
1%
Wykonując dużo ruchów i mrugnięć
4
4%
Żując gumę
11
2%
Inne
5

Liczba głosów: 270

Rejestracja: 2016
  • 190 / 56 / 0

siemka! kodeinę biorę już od dwóch miesięcy, obecnie średnio 2x w tygodniu 165mg-180mg, wcześniej miałem do czynienia z innymi używkami jak alkohol i trawka od której byłem uzależniony. czuje że opiaty już mną zawładnęły i teraz przez caly czas ciągle myślę o kodeinie. mój psychiatra, ekspert od uzależnień, polecił mi substytucje metadonem i jak dla mnie to brzmi bardzo dobrze. ma ktoś jakieś doświadczenia? pzdr
Rejestracja: 2016
  • 304 / 41 / 0

@wilk22pl Twój psychiatra od uzależnień jest chyba delikatnie... Albo jebać, wcale nie delikatnie ujmując - jebnięty. :psycho: Sorry ale proponować detoks czy tam schodzenie metadonem człowiekowi który zaledwie dopiero od DWÓCH miesięcy ciśnie i to na kodeinie i to tak niskich dawkach?? :uwaga: ... To jak dla mnie jest tu coś bardzo nie halo.

Jeśli już to powinieneś zwrócić mu uwagę że od kody to może lepiej i łagodniej byłoby schodzić buprą a nie, kurwa, metadonem jak helupiarzy co? Ja pierdole nawet bupra to wydaje mi się za dużo jak na tolerkę rzędu ledwie jednej paczki kody... Jak chcesz się uwiązać przy ćpaniu i wjebać się w większe ćpanie to pozdro z metadonem - on Ci to gwarantuje. :* :cojest:

Ty tak na dobrą sprawę możesz sam z tej kodeiny schodzić, chociażby po dwie tabletki mniej codziennie i dałbyś spokojnie radę.

Malinowska: Fundamentem amerykańskiej wojny z narkotykami jest rasizm

Właśnie mija 50 lat od ogłoszenia przez Richarda Nixona wojny z narkotykami. Dzisiaj dobrze już wiemy, że jedną z jej głównych intencji była kontrola mniejszości etnicznych w Stanach Zjednoczonych. Wiemy to m.in. z dokumentów czy relacji jego współpracowników – mówi Kasia Malinowska, dyrektorka Global Drug Policy Program w Open Society Foundations.

Marihuana w Sejmie. Ustawa przewiduje legalną uprawę w domu, a za jointa tylko mandat

Poseł Beata Maciejewską, szefowa Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany, w rozmowie z Bizblog.pl zapowiada złożenie w najbliższy wtorek (20.04) projektu ustawy częściowo znoszącej karę więzienia za posiadanie marihuany i ułatwiającej uprawę konopi siewnych w Polsce.
Rejestracja: 2017
  • 2070 / 330 / 0

buahahahahahahahaha
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 708 / 0

O kurwa stary, jak ja cię szanuje za to prowo xD Nie ma opcji żeby ktokolwiek zajmujący się uzależnieniami proponował metadon osobie która nawet nie bierze codziennie - czyli nie jest uzależniona fizycznie. Ale pewnie, pij syrop, partia... tzn. użytkownicy hajpa cię docenią, bo będzie pięknie udokumentowany przypadek jak nałóg z którego można było w ciągu kilku miesięcy góra wyjść (wliczam tu czas na terapię i poukładanie w głowie tak żeby nie wracać) na taki który pacjentowi został na całe życie.

@up - zauważ że on nawet nie żre tego codziennie więc nawet ta bupra tu nie jest potrzebna.
Rejestracja: 2016
  • 304 / 41 / 0

Wraczku mój kochany, ja też myślałem że to prowo ale uwierz mi - mnie już na tym hajpie nic nie zdziwi chyba... Nie wiem czy się śmiać czy płakać jeśli to prawda, a jeśli prawda to ów psychiatra powinien dostać nagrodę Nob... Jobla za rozćpiewanie pacjentów.
Rejestracja: 2016
  • 190 / 56 / 0

dzięki chłopaki za odp, rezygnuje z metadonu i schodzę z kodeiny za pomocą klonazepam 2x2mg dziennie żeby zabić głód psychiczny. pamiętajcie narkotyki to nie zabawki
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 708 / 0

W sumie to by była ciekawa akcja jakby do takiego się zapisać przedstawiając identyczny problem a potem zacząć zadawać niewygodne pytania typu: "Czy ten mietadom nie uzależnia?" "Po jakim czasie będę wolny od uzależnienia? (xD)" "Jaka jest skuteczność tego leczenia?" Całość nagrać i gdzieś opublikować.
Rejestracja: 2016
  • 190 / 56 / 0

jestem bardzo samotny, emigracja wykluczyła mnie z wszelakiego życia społecznego; zostały mi opiaty i literatura piękna
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 708 / 0

Ja bez emigracji się wykluczyłem. Polecam w sumie.
Rejestracja: 2016
  • 190 / 56 / 0

nie kłam. można się oszukiwać, że bez ludzi czuje się lepiej, że samotność jest bezpieczna i przyjemna, ale każdy z nas odczuwa formę tęsknoty i melancholii za tym co utracone, lub co nigdy do nas nie należało
Posty: 1355 Strona 42 z 136
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 2330 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości