Tańczący z blistrami- knajpa kodeinowa v6

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Jak uniknąć publicznych noddów i ćpuńskiej dekonspiracji

14%
Pijąc kawę/energetyki
27
5%
Zażywając stymulanty
9
7%
Próbując na siłę trzymać otwarte oczy i prostą postawę
13
1%
Polewając się zimną wodą
2
4%
Sprawiając sobie ból
7
4%
Uprawiając sport
7
26%
Tłumacząc się zmęczeniem/lekami przysypiać na legalu
50
30%
Nie wychodząc z domu
59
3%
Dużo mówiąc
5
2%
Wykonując dużo ruchów i mrugnięć
3
4%
Żując gumę
7
3%
Inne
5

Liczba głosów: 194

• 881 / 57 / 0

Na prawdziwym techno wpierdolu kiwa sie tylko głową , łapka w górze pyk pyk i tyle , chce sie wyskakać to dnb albo hard techno https://m.youtube.com/watch?v=f_x2ouBISVs
  • 3640 / 445 / 0

Kiedyś to były czasy , a teraz to tylko ludzie potrafią wrzucić zdjęcie na insta . Idziesz na koncert to większość telefony w gôrze odcięci od świata.😉
Teraz to nima nic

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Konopie i olibanum. To palono na ołtarzach przy wejściu do celli świątyni izraelskiej w Tel Arad

Analiza zwęglonego materiału organicznego, który znaleziono w zagłębieniach ołtarzy z wapienia, stojących po obu stronach wejścia do celli (hebr. debîr) w świątyni izraelskiej w Tel Arad, wykazała, że palono tu konopie zmieszane z odchodami zwierzęcymi i olibanum z tłuszczem zwierzęcym.
  • 1914 / 328 / 2

17 sierpnia 2019ledzeppelin2 pisze:
Hip hop to chyba moj najmniej lubiany gatunek... :p Najbardziej lubie elektronike ( oldschool house, breakbeat , trance , chillouty etc) . No i rock. Korzenie.
Gucci a Ty czego słuchasz ?
Najbardziej lubię elektronikę, czyli właśnie house, trance, techno, big room, progressive etc. Na drugim miejscu rap, na trzecim jakieś polskie piosenki czy inne dance radiowe ;) ale gitarowe motywy też lubię. Niemniej jednak stereotypowo bliżej mi do dresa, aniżeli punka/metalowca. Wszystko łączy jednak kwestia taka, że nie lubię komercji, niezależnie od gatunku. Lubię rzeczy niszowe, wyszukane. Za to gusta narkotyczne pasują do metalowców raczej, czy też innych długowłosych :) ale dobrym wystrzeleniem nie pogardzę mimo wszystko. Ma to swój urok, no i na nocną bibkę do alkoholu pasuje proch/tableta na pobudzenie, a nie opiaty. One to na zejście, żeby demony o 6 rano nie były tak dokuczliwe ;)
  • 1914 / 328 / 2

17 sierpnia 2019hammerzeit pisze:
(...)Najlepsze wyjście to chyba mix tych dwóch substancji (czyli oxy i DHC), ja chyba tylko dzięki temu nie przerabiam liścia oxy dziennie.
Hammer, a co z tym co mi mówiłeś jakiś czas temu osobiście? ;) Jak coś to pw. Pozdro.
  • 314 / 71 / 0

Melduję, że wracam bezpiecznie i wyląduje jednak w swoim łóżku haha :D
Potrzebne mi było coś takiego w chuj
  • 881 / 57 / 0

• 218 / 21 / 0

ledzeppelin2 pisze:
Kiedyś to były czasy , a teraz to tylko ludzie potrafią wrzucić zdjęcie na insta . Idziesz na koncert to większość telefony w gôrze odcięci od świata.[emoji6]
Teraz to nima nic
Ale tak prawda! Kiedyś na dworcach był real darkmarket [emoji38]a teraz co najwyżej bilet kupisz i gacie w przejściu .
  • 639 / 57 / 0

Właśnie, o co chodzi z umieraniem opiatoidowcow na kiblach?
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 204 / 2

O to, że zajmują miejsce. Ciśnie Cię na klocka, idziesz do kibla, a tam taki wstrętny opiowrak (lub opiowraczka) zajmuje cenne miejsce i trzeba się dobijać lub szukać innego. No szlag człowieka może trafić. W takiej sytuacji najlepiej samemu zacząć grzać, bo przecież po opio nie ma sraczki.
  • 3640 / 445 / 0

Przekonałeś mnie. Eth wiele razy pisałeś o zatrzymaniu/obniżeniu tolerancji na psychodeliki. Mògłbyś mi coś podpowiedzieć?

Przypomniało mi się coś odnośnie Thiocodinu.Wbijam w mniejszym mieście do apteki dr max znajdującej się w Galerii i zaczynam:
-Dzieńdobry, poproszę Thiocodin
- Dzieńdobry.,nie mamy Thiocodinu
- A to szkoda, bo na tym jest dobry zarobek 😎

Wiem że chujowe ,ale przynajmniej nie zacząłem jej przepraszać za to że żyję.

Dzieńdobry piszemy osobno .
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 1237 uczestników Wejdź na czata