Tańczący z blistrami- knajpa kodeinowa v6

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Jak uniknąć publicznych noddów i ćpuńskiej dekonspiracji

13%
Pijąc kawę/energetyki
11
2%
Zażywając stymulanty
2
7%
Próbując na siłę trzymać otwarte oczy i prostą postawę
6
1%
Polewając się zimną wodą
1
7%
Sprawiając sobie ból
6
1%
Uprawiając sport
1
24%
Tłumacząc się zmęczeniem/lekami przysypiać na legalu
21
31%
Nie wychodząc z domu
27
3%
Dużo mówiąc
3
Brak głosów
Wykonując dużo ruchów i mrugnięć
6%
Żując gumę
5
3%
Inne
3

Liczba głosów: 86

• 825 / 20 / 0

Na prawdziwym techno wpierdolu kiwa sie tylko głową , łapka w górze pyk pyk i tyle , chce sie wyskakać to dnb albo hard techno https://m.youtube.com/watch?v=f_x2ouBISVs
  • 3289 / 297 / 0

Kiedyś to były czasy , a teraz to tylko ludzie potrafią wrzucić zdjęcie na insta . Idziesz na koncert to większość telefony w gôrze odcięci od świata.😉
Teraz to nima nic

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Kot przemytnik schwytany w więzieniu po brawurowej akcji strażników

Strażnicy kostarykańskiego więzienia w pobliżu stolicy San Jose udaremnili przerzut telefonów komórkowych na teren największego zakładu penitencjarnego w kraju; schwytanym przemytnikiem okazał się kot.
  • 1886 / 300 / 2

17 sierpnia 2019ledzeppelin2 pisze:
Hip hop to chyba moj najmniej lubiany gatunek... :p Najbardziej lubie elektronike ( oldschool house, breakbeat , trance , chillouty etc) . No i rock. Korzenie.
Gucci a Ty czego słuchasz ?
Najbardziej lubię elektronikę, czyli właśnie house, trance, techno, big room, progressive etc. Na drugim miejscu rap, na trzecim jakieś polskie piosenki czy inne dance radiowe ;) ale gitarowe motywy też lubię. Niemniej jednak stereotypowo bliżej mi do dresa, aniżeli punka/metalowca. Wszystko łączy jednak kwestia taka, że nie lubię komercji, niezależnie od gatunku. Lubię rzeczy niszowe, wyszukane. Za to gusta narkotyczne pasują do metalowców raczej, czy też innych długowłosych :) ale dobrym wystrzeleniem nie pogardzę mimo wszystko. Ma to swój urok, no i na nocną bibkę do alkoholu pasuje proch/tableta na pobudzenie, a nie opiaty. One to na zejście, żeby demony o 6 rano nie były tak dokuczliwe ;)
  • 1886 / 300 / 2

17 sierpnia 2019hammerzeit pisze:
(...)Najlepsze wyjście to chyba mix tych dwóch substancji (czyli oxy i DHC), ja chyba tylko dzięki temu nie przerabiam liścia oxy dziennie.
Hammer, a co z tym co mi mówiłeś jakiś czas temu osobiście? ;) Jak coś to pw. Pozdro.
  • 173 / 27 / 0

Melduję, że wracam bezpiecznie i wyląduje jednak w swoim łóżku haha :D
Potrzebne mi było coś takiego w chuj
  • 825 / 20 / 0

• 52 / 9 / 0

ledzeppelin2 pisze:
Kiedyś to były czasy , a teraz to tylko ludzie potrafią wrzucić zdjęcie na insta . Idziesz na koncert to większość telefony w gôrze odcięci od świata.[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Teraz to nima nic
Ale tak prawda! Kiedyś na dworcach był real darkmarket [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]a teraz co najwyżej bilet kupisz i gacie w przejściu .
  • 495 / 38 / 0

Właśnie, o co chodzi z umieraniem opiatoidowcow na kiblach?
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 195 / 2

O to, że zajmują miejsce. Ciśnie Cię na klocka, idziesz do kibla, a tam taki wstrętny opiowrak (lub opiowraczka) zajmuje cenne miejsce i trzeba się dobijać lub szukać innego. No szlag człowieka może trafić. W takiej sytuacji najlepiej samemu zacząć grzać, bo przecież po opio nie ma sraczki.
  • 3289 / 297 / 0

Przekonałeś mnie. Eth wiele razy pisałeś o zatrzymaniu/obniżeniu tolerancji na psychodeliki. Mògłbyś mi coś podpowiedzieć?

Przypomniało mi się coś odnośnie Thiocodinu.Wbijam w mniejszym mieście do apteki dr max znajdującej się w Galerii i zaczynam:
-Dzieńdobry, poproszę Thiocodin
- Dzieńdobry.,nie mamy Thiocodinu
- A to szkoda, bo na tym jest dobry zarobek 😎

Wiem że chujowe ,ale przynajmniej nie zacząłem jej przepraszać za to że żyję.

Dzieńdobry piszemy osobno .
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata