Potrzebuje pomocy

Moderator: Zdrowie

• 6 / / 0

Witam,
od dwóch dni mam problem ze snem, chodzi o paraliże nocne.

Wcześniej spałem nieregularnie, często w ciągu dnia i cała noc. Od kilku dni nie spożywam żadnych substancji psychoaktywnych, max 1 piwko na dwa dni.

Wcześniej zdarzało się, ze jadłem dziennie tak z 1 kryształu, jednego dnia pigule „rolex” poprawiłem 0,5 worka prochu w.w. (Chciałbym dodać ze nic mnie nie klepalo) - szedłem normalnie po waleniu spać.

Proszę powiedzcie mi jak mogę temu zaradzić, chętnie udzielę bardziej obszernych informacji, ale nie wiem jak to tu teraz opisać.
Jeśli zły dział - proszę przenieść.
  • 467 / 248 / 2

Opisz problem szerzej. Chociażby to co brałeś, kiedy, jak długo i w jakich ilościach, bo na razie ten Twój post o kant dupy rozbić jest.

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Na Śląsku powstaje pierwsza franczyzowa klinika lecząca marihuaną

Po Warszawie przyszedł czas na kolejne placówki, na początek Bielsko-Biała i Kraków. Jednak franczyzowych placówek specjalizujących się w ustawianiu terapii marihuaną na południu Polski może powstać już niebawem więcej.
  • 24 / 3 / 0

Nie pisz kryształ/piguła tylko jakie substancje brałeś + dawki + postaraj sie dokładniej określić kiedy. Nie miałeś jakichś traumatycznych przeżyć w ostatnim czasie? Ewentualnie dużo stresu? Generalnie napisz jeszcze raz tylko dokładniej.
  • 6 / / 0

Rzyfar pisze:
Nie pisz kryształ/piguła tylko jakie substancje brałeś + dawki + postaraj sie dokładniej określić kiedy. Nie miałeś jakichś traumatycznych przeżyć w ostatnim czasie? Ewentualnie dużo stresu? Generalnie napisz jeszcze raz tylko dokładniej.
Dokładnie niestety nie jestem w stanie powiedzieć co to. Pachniało dość ładnie, kolor jakby lekko żółtawy. Jeść to jadłem jakoś od momentu 1-5-6 czerwca codziennie po około 1 woreczek, czasem do tego 1 rolex wlatywal, wszystko było bez efektów, a nawet spać mogłem iść. Wcześniej był jedynie antek na przemian z w.w substancja.

Prądy te zaczęły się jakoś od środy (12.06), wtedy tez te paraliże. W mocy z czwartku na piątek (dziś) nie było. Straszne przeżycia to może nie, jedynie problemy rodzinne i zbliżająca się sprawa sądowa, która lekko stresuje.

Wczorajszej nocy w sumie był luz z tym, nie było tych paraliży, ale w dalszym ciągu odczuwam jakby przechodziły mnie jakieś dziwne „prądy”, są może na to jakieś porady?
  • 24 / 3 / 0

Jak te paraliże ci przechodzą to może wcześniej była kwestia przemęczenia czy cos. Na te "prądy" nie mam pomysłu, zwłaszcza że ciężko stwierdzić czy coś sie dzieje czy ci sie odkleja %-D. No ale niech ktoś mądrzejszy sie wypowie.
  • 6 / / 0

Rzyfar pisze:
Jak te paraliże ci przechodzą to może wcześniej była kwestia przemęczenia czy cos.
Zobaczymy dzisiejszej nocy, postaram się dać jutro znać co i jak, to i również dla innych będą informacje.

Osobiście podejrzewam Nerkolepsje - nieregularne spanie, które miałem podczas urlopu w pracy + różne środki psychoaktywne.

Z tymi prądami dalej się zmagam, nie mam pomysłu skąd, być może niedobór witaminy B, może to jakaś pochodna nerwobóli?

Póki co wpieprzam witaminy, mięso, warzywa. Ostatnio trochę biegałem, to poziom endorfin podskoczył przez co zdecydowanie lepiej się czułem wracając do domu.
  • 1783 / 605 / 0

Brain zapsy, miałem jak odstawiłem antydepresant z dnia na dzień, niezbyt przyjemne ale przejdzie. Ziomek co napierdalał kryształ od seby, też wspominał o prądach w nocy. Odstaw randomowy kryształ to samo przejdzie, MDMA też może tu mieć swój udział.
  • 22 / 9 / 0

@up

Jeżeli te prądy występują jakby w górnej części czaszki oraz jeżeli, brałeś niedawno MDMA lub pochodne - prawie na pewno przejdzie.
To znam z autopsji.
  • 7093 / 669 / 0

@bylambus
Mi się wydaje, ze trochę przeorałeś banie dragami.Nie bierz nic przez parę tygodni i powinno wszystko wrócić do normy.Bieganie - świetny pomysł, zmęczysz się to i będziesz lepiej spal.
  • 6 / / 0

Psilosoph pisze:
@up

Jeżeli te prądy występują jakby w górnej części czaszki oraz jeżeli, brałeś niedawno MDMA lub pochodne - prawie na pewno przejdzie.
To znam z autopsji.
Tak, zdarzają się w górnej części czaszki, na rękach - aktualnie na czaszce czuje takie „pulsujące”, ale do zniesienia.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 65 uczestników Wejdź na czata