Mefedron i antydepresanty

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 0 / / 0

Witam. Chciałabym się Was poradzić. Lecze się na napady leku oraz z uzależnienia od toksycznej osoby jak stwierdził mój lekarz. Wcześniej byłam uzależniona od mefedronu jestem czysta od dwóch lat. Moim zdaniem przyszły gorsze używki a mianowicie na początku nasennie brałam zolpidem po którym praktycznie nie mogłam spać potem zopiklon od jakiś 4 miesięcy non stop laczane z alko lub marihuana inaczej nie nie usbelabym chociaż nie wiem co. Teraz biorę tianeptynę 3 razy dziennie plus mirtazapinę na noc. Nasennie działal na początku teraz to samo bezsense noce moje pytanie brzmi czy przy tych lekach mogę się wspomóc np piwem czy małym blantem? Chciałabym się wyleczyć ale czuje że moje życie mnie przerasta i jedyne co chciałabym to się wysypoac tamto przychodzą mi do głowy same najgorsze rzeczy...

Używamy nazw substancji, nie preparatów handlowych. misspill
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 676 / 0

alkohol czy THC niszczą terapię, nie należy ich stosować podczas leczenia w/w preparatami. Prawdopodobnie trzeba będzie zwiększyć dawkę mirtazapiny.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Prawnik pokazał absurdy po zatrzymaniu brata Jakiego. "Sprawa zostanie umorzona"

O zatrzymanie Filipa J. i sytuacje związane z posiadaniem narkotyków portal natemat.pl pyta Steliosa Alewrasa, prawnika, który specjalizuje się w takich sprawach.
Rejestracja: 2019
  • 0 / / 0

Dziękuję za odpowiedź. Wiem teoretycznie że terapia wtedy nie ma sensu. Ale moje życie ostatnio nie przynosi mi nic dobrego i chciałabym chociaż na chwilę poczuć się lepiej chociaż moje sposoby jak widać nie pomagają a chyba szkodzą jeszcze bardziej. Boje się że mój cpunski charekter wygra a kiedyś byłam całkiem normalna... :zły:
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 740 / 0

@Werka1995
Raz w tygodniu możesz strzelić sobie piwko.Nie powinno zaburzyć kuracji.Tylko pamiętaj - nie upijaj się tylko pij bardziej dla walorów smakowych.
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 2004, stachuj i 1 gość