Marihuana a węzły chłonne ?

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 3 / / 0

Witam. Czy marihuana ma jakiś wpływ na węzły chłonne ? Zapaliłem ostatnio z bratem blanta na pół i dwa dni później moje węzły chłonne były opuchnięte i obolałe
  • 668 / 68 / 0

Nie powinno sie pojawic nic takiego. Moze jakies dopy w tym byly.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Przedszkolanki myślały, że 5-latek ukrywa w kieszeni zabawkę. Znalazły torebkę kokainy

Dziecko zaskoczyło przedszkolanki tym, co miało w kieszeni. Wszyscy byli przekonani, że to zabawka, prawda okazała się jednak o wiele bardziej zaskakująca. Wyszło na jaw, że chłopczyk miał przy sobie dużą ilość narkotyków.

ZX

• 187 / 56 / 0

Pierwsze co słysze, u mnie nigcy nic takiego nie wystąpiło.
Może to dlatego, że masz infekcję dróg oddechowych i palenie ci dodatkowo zaszkodziło.
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 220 / 0

Może w temacie było coś co cię uczula i zalergizowało, albo po prostu masz jakieś zapalenie i organizm z nim walczy.
  • 443 / 32 / 0

To prawdopodobnie przypadek. Nie znalazłem żadnych doniesień na temat wystąpienia limfadenopatii po użyciu kannabinoidów. Szkoda, że nie napisałeś których węzłów chłonnych dotyczy powiększenie. Powinieneś udać się do lekarza rodzinnego, żeby zbadał te węzły i poszukał innych oznak infekcji czy innych chorób.
  • 3 / / 0

Właśnie o to chodzi, że mam infekcje górnych dróg oddechowych i biore na to swoistą szczepionke Luivac. Chodzi o węzły na szyi
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 66 uczestników Wejdź na czata