Problemy po źle dobranych tabletkach przez psychiatrę co robić !!

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 6 / / 0

3 tygodnie temu zakończyłem branie leku lamitrin (lamotrygina) . Brałem go 4 tygodnie. Lek był źle dobrany co spowodowało uposledzenie czynności funkcji układu nerwowego - niedoczucie rąk . Czuje się jak w letargu . Mam spłycone uczucia . Każde emocje a zwłaszcza stres odczuwam jako ogromny ucisk w głowie .
Czy to wroci kiedyś do normy !! Jak cofnąć owe skutki ??? !! Proszę o pomoc ?!!!?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pisząc na forum o lekach, używamy nazw substancji. taurinnn
  • 250 / 37 / 0

Powinno przejsc po jakimś czasie, zalecam jednak konsultację lekarską i to jakoś szybko :) być możę to co odczuwasz jest skutkami ubocznymi leku , niektore leki potrafią się " wkręcać: nawet do 3 miesięcy :)

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

"Mocna filiżanka"

...to kryptonim policyjnej akcji, podczas której kryminalni z Ostrowca Świętokrzyskiego zlikwidowali gigantyczną plantację konopi.
  • 286 / 20 / 0

Zmiana konowała i opowiedzenie mu o tym powinno pomóc.
  • 6 / / 0

Skutki uboczne ?? Tzn ? Mam problemy po tych tabletkach . Nie ważne jak to nazwiesz. Tabletki uposledzily mi odczuwanie . Minęły kolejne dni i nic się nie zmieniło. Psychiatra do której poszedłem stwierdziła że sobie wymyślam . A wcześniej jeszcze próbowała mi wmówić że jestem zła osoba i że wszystko co mi się przydarza to wyolbrzymiam ...
Czemu zanim poszedłem do lekarza czułem się lepiej ? Jak to kurwa jest ?? Powiedzcie mi dlaczego psychiatrzy są tak popierdoleni i czy da się czymś to cofnąć . mianseryną czy jakimś innym hujstwem . Z góry dziękuję za próby pomocy
  • 6 / / 0

Niektóre tabletki wkręcają się 3 miesiące ... A tym wystarczylo kilka tygodni by zjebac mi życie ...
  • 6 / / 0

Najgorsze jest to że kurwina psychiatra powiedziała że takich skutków ubocznych nie ma w ulotce więc nie mogło mi się takie coś przydarzyć. Miałem ochotę jej nacharać w twarz . Już nie wytrzymuje nerwowo . Jeśli kiedyś z tego wyjdę to nigdy więcej nie pójdę do rzadnego psychiatry. Najważniejsze to ostrzegać innych przed tymi pojebami
... Jak po 15 minutach rozmowy można wypisać lek który może zmienić całe życie człowieka albo je zjebac . Jak można do pacjenta powiedzieć zeby nie zatrzymywał się na każdej sytuacji by nie omawiał jej zbyt szczegółowo ?? To są lekarze psychiatrzy . Gdzie szukać pomocy ?

ZX

• 216 / 67 / 0

Wiele jest ludzi, ktorzy po lekach od psychiatry czuja sie gorzej i czesto zostaje im to na cale zycie. Tak samo jest z narkotykami. Jesli bierzesz cos, co dziala na mozg, i do tego cos jest z nim nie tak, masz duza szanse, ze cos sie pogorszy.
Po pierwsze nie bierz wiecej zadnych lekow, one ci nie pomoga, leki psychiatryczne bierze sie w ostatecznosci, kiedy nie mozesz funkcjonowac i mocno ci sie w glowie pierdoli. To jakbys mial wybrac smierc albo psychiatre.
Leki w wiekszosci przypadkow nie lecza a tlumia objawy i tak samo jak narkotyki, dzialaja na krotki okres czasu a potem twoje cialo pod wplywem tych lekow sie zmienia i dzieja sie przerozne rzeczy.
Czasami na SSRI mozna leciec dlugi okres czasu ale to wyjatek, wszystko inne z malymi wyjatkami (jesli w ogole) to trucizna.
Musisz sobie sam znalezc i zaproponowac lek, ktory jest bezpieczny i pomoze ci z twoim problemem, ale jesli to maly problem, to postaraj sie go naturalnie zniwelowac - przestan pic, dobrze jedz, biegaj itp :)

Ogolnie to czesc ci przejdzie, do czesci sie przyzwyczaisz, cos moze zostac, czasami kilka lat to zajmuje.
  • 1838 / 616 / 0

Psychiatra to nie wróżka, nie przewidzi jak zareagujesz na dany lek, masz pecha, życie.
  • 40 / 2 / 0

Przede wszystkim spróbuj trochę ochłonąć i się uspokoić. Nie idź więcej do tej babki, natomiast zarejestruj się do innego lekarza. Generalnie to taki stan może się utrzymywać dość długo (około 2-3 miesięcy, a nawet w bardzo rzadkich przypadkach całe życie, ale to naprawdę rzadko wiec nie martw się tym)
  • 868 / 198 / 0

20 czerwca 2019Karyse pisze:
Najgorsze jest to że kurwina psychiatra powiedziała że takich skutków ubocznych nie ma w ulotce więc nie mogło mi się takie coś przydarzyć...
to chyba dyplom na tureckim bazarze kupila %-D
nie przejmuj sie, lec najlepiej do ogolnego, niech cos poradzi, mysle, ze przejdzie wszystko z czasem. trzymam kciuki !
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata