Leczenie zespołu odstawiennego od innych depresantow alkoholem

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 14 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2017
  • 1408 / 1150 / 0

24 maja 2019Cooba83 pisze:
...Natomiast czytałem, że leczenie alkoholem skręta po benzodiazepinach przynosi już rzeczywistą ulgę, tylko na jak długo...
jesli ciag na benzo byl relatywnie krotki, a dawki byly bardziej terapeutyczne niz rekreacyjne, to mialoby to nawet sens, zeby te kilka dni poratowac sie jakims alkoholem.
pod warunkiem, ze ktos nie jest alkoholkiem/nie przepada za alkoholem.

p.s. czytalam dawno temu taki post (jest gdzies w czelusciach forum- teraz go nie znajde), ze ktos pil bodajze przez tydzien, zeby przetrwac skreta po benzo i udala mu sie w ten sposob odstawka. zakladam, ze gosc byl po krotkim ciagu, natomiast czy byl alkoholikiem ? tego niestety nie wiem.
Rejestracja: 2016
  • 611 / 87 / 0

Jeśli nie było nic innego pod ręką to i flaszkę na skręcie się wypiło ,ulga chwilowa to tylko ,ale lepsze to czasem albo i nie od walenia głową w ścianę ,w miejsce jednego uzależnienia wchodzi drugie ,a alkohol w ciągu bez umiaru to rzecz najgorsza i zejście z tego tragiczne. Jak rzucałem herę i zaczynałem pić to na całego ,nawyki z grzania ,picie do śniadania i do upadłego. Nie polecam .

Narkotyki warte £21m próbował przemycić przez port w Harwich

Pod koniec maja informowaliśmy o udaremnionej próbie przemytu 80 kg kokainy wartej £7 milionów przez port w Dover. Nieudany przemyt pochodzącego z Polski kierowcy ciężarówki, z powodzeniem wpisać można na listę rekordów.
Rejestracja: 2008
  • 1140 / 116 / 0

Kupić klony, czy rolki, rozpuścić w glikolu i odmierzać strzykawką. Można zejść, jeśli się nie było w ciągu nie wiadomo jak długo i na wysokich dawkach, niemal bezboleśnie.
Rejestracja: 2017
  • 6155 / 1085 / 2

24 maja 2019Cooba83 pisze:
Taj, ale zaleczanie alkoholem ma tą wadę, że akohol jest substancją krótko działającą, początkowo może rzeczywiście maskować objawy skręta, ale potem będzie i kac, i skręt do spółki. Tak przynajmniej słyszałem w odniesieniu do opioidów i substancji robiących wokół receptorów GABA-B i GHB. Natomiast czytałem, że leczenie alkoholem skręta po benzodiazepinach przynosi już rzeczywistą ulgę, tylko na jak długo...
Ciekawy eksperyment. Na spierdolone GABA-A spierdolic sobie GABA-B
Posty: 14 Strona 2 z 2
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 1359 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: StonedWelder i 5 gości