Schudnij z Hyperrealem - metody zrzucenia wagi bez efektu jojo

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 420 Strona 7 z 42
Rejestracja: 2018
  • 1908 / 581 / 0

Interwały, johimbina, dieta. To cały "patent". Nie ma tu drogi na skróty.
Rejestracja: 2012
  • 1794 / 151 / 0

Dobra, a jeżeli chodzi o ćwiczenia to co najbardziej pali te okolice?

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Płonie stodoła, a obok trawka dojrzewa

Wydawało się, że to pożar jakich wiele - gdyby nie ten rozchodzący się dookoła zapach marihuany...
Rejestracja: 2018
  • 1908 / 581 / 0

To tak nie działa. Nie musisz ćwiczyć brzucha żeby z niego schudnąć, miejscowe spalanie tłuszczu to mit. Wręcz przeciwnie powiem, robiąc jakieś brzuszki tracisz czas bo to ćwiczenie to malutki wysiłek dla organizmu. Jak cię interesuje temat tzw. opornego tłuszczu to polecam poczytać:
Stubborn fat solution - Lyle McDonald
https://www114.zippyshare.com/v/fB0KRHhz/file.html
Rejestracja: 2019
  • 669 / 112 / 0

Jest to gdzieś online nie otwieram obcych pdf taka zasada %-D
Rejestracja: 2018
  • 1908 / 581 / 0

Pewnie jest, są nawet zbiory po 50+ książek o takiej tematyce w pdf, na dokumentach duckduckgo takie coś widziałem na przykład. Nie wiem co mógłbym takiego złego umieścić w pdfie, czy trollujesz czy jakieś mocne prochy lecą w tle, no ale nie mój problem.
Rejestracja: 2013
  • 672 / 183 / 0

15 lipca 2019nCuX pisze:
Ok zacznijmy od początku moja waga w kwietniu była 86/87kg po rozpoczęciu kuracji zaleconej @Stteetart and @Hash_Oil dxmem z racji iż MPH przestało działać zastosowałem do tego i pomogło Bóg zapłać wam po wejściu z powrotem na metylo zacząłem tyć w oczach hormony tarczycy w normie! Na co dzień prowadzę mało aktywny tryb życia z racji wykonywanego zawodu i muszę się zmieścić w garnitur za który dałem 1700zl i nie zamieżam kupować nowego czyli zależy mi na jak najszybszym zbiciu kilku kg to jest cała filozofia do datkowo wkurwia mnie szydzenie mojej starej i teksty typu że za niedługo robiąc mi na deszczu loda nie będzie potrzebowała parasola.


Ps
Po tym habanero to nawet taka mikro euforię czuć niektóre bk słabiej klepały %-D
Jesz inaczej? Co suplementujesz do MPH?
Ja niestety tyję od MPH, ale dlatego, że jak jestem na, to jestem pozbawiony aktywności fizycznej. Tak przynajmniej jest w roku akademickim.
Rejestracja: 2019
  • 669 / 112 / 0

@Hash_Oil może przeniesiemy to tematu fenidatów bo zrobimy burdel tu ?
Rejestracja: 2018
  • 288 / 32 / 0

Na spalanie tłuszczu przede wszystkim cardio i ćwiczenia z niewielkim obciążeniem, ale z dużą ilością powtórzeń i serii. Nie da się spalić tłuszczu z jednego konkretnie miejsca. To leci z całego ciała i u każdego inaczej, niestety. Jednemu najpierw zjadą nogi, innemu brzuch, innemu (innej) cycki.
Rejestracja: 2018
  • 1908 / 581 / 0

@up - co ty bredzisz człowieku? Nie opieraj wiedzy na Men's Health i metodach z lat 80-tych. Czemu cardio? Dlaczego małe obciążenia i dużo powtórzeń?
Rejestracja: 2018
  • 288 / 32 / 0

Bo duże obciążenia i mało powtórzeń to ćwiczenia typowo na masę. Niewielkie obciążenie i dużo powtórzeń to ćwiczenia na wytrzymałość i spalanie, bez znacznego wzrostu mięśni.
Posty: 420 Strona 7 z 42
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 1099 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: NiebieskiLis i 1 gość