Duża ilość leków - wszystkie legalne

Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 62, 62b, lub 64 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Moderator: Prawo

• 276 / 32 / 0

Pytanie trochę z innej beczki. Zorientowałem się, że kolekcjonuje leki na receptę. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało sprawdziłem apteczkę, a raczej trzy szuflady i okazało się, że tych wszystkich leków trochę jest: butelki tramalu, tramal zwykły i tramal retard, oxycontin, xanaksu, zolpic, hydroxyzyna, lorazepam, relamium i tak dalej. Powiem wam że jest tego dużo, bardzo dużo, a ja nie mogę się doczekać kiedy znowu pójdę do lekarza i dostanę receptę, aby iść do apteki i znowu móc kupić.

Pytanie: czy posiadanie takiej ilości leków jest karalne? Na wszystko mam skserowane recepty i posortowane faktury. Chyba nie ma jakiegoś ograniczenia co do ilości przechowywanej w domu?
  • 7 / / 0

Skoro są nabyte legalnie stąd skąd powinny to możesz mieć nawet osobny pokój cały wyjebany rpw

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Pracownik apteki Farmville zignorował normy dotyczące opioidów

Farmaceuta z apteki Farmville zlekceważył powszechnie przyjęte normy dotyczące wydawania leków opioidowych. Zapłaci za to wysoką karę.
  • 63 / 2 / 0

Wydaję mi się, że nie ma. Jak masz na wszystko papierki to chuja Ci zrobią ;)
  • 31 / 2 / 0

Legalnie nabyte i papiery masz więc nic ci za to nie mogą zrobić.
  • 742 / 54 / 0

11 maja 2019mariusz9984 pisze:
Pytanie trochę z innej beczki. Zorientowałem się, że kolekcjonuje leki na receptę. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało sprawdziłem apteczkę, a raczej trzy szuflady i okazało się, że tych wszystkich leków trochę jest: butelki tramalu, tramal zwykły i tramal retard, oxycontin, xanaksu, zolpic, hydroxyzyna, lorazepam, relamium i tak dalej. Powiem wam że jest tego dużo, bardzo dużo, a ja nie mogę się doczekać kiedy znowu pójdę do lekarza i dostanę receptę, aby iść do apteki i znowu móc kupić.

Pytanie: czy posiadanie takiej ilości leków jest karalne? Na wszystko mam skserowane recepty i posortowane faktury. Chyba nie ma jakiegoś ograniczenia co do ilości przechowywanej w domu?
Ja mam mnostwo lekow w domu ze wzgledu na to ze choruje i tez mam sie obawiac ? Ze cos mi grozi ? Bez przesady .. jesli masz papiery i udokumentowane w wypisach czy dokumentacji medycznej jak najbardziej nic ci nie grozi
Wróć do „Zarzuty posiadania”
Na czacie siedzi 811 uczestników Wejdź na czata