Zmęczona psychika po DXM - prośba o pomoc

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 0 / / 0

Witam. Założyłem konto na tej stronie aby opisać przypadek który mnie dotknął. Mam 19 lat i ważę 72kg, jeśli chodzi o używki to moje doświadczenie kończy się na alkoholu i popalaniu mj raz na parę tygodni. W czwartek wieczorem stwierdziłem, że warto byłoby przeżyć coś nowego. Wziąłem 20tab Acodinu w przeciągu 15 minut, pół godziny wcześniej biorąc 500mg paracetamolu, jeśli miałoby to coś zmienić. Było to ok. 23, do godziny 1 nie działo się nic szczególnego może poza lekkimi wyrzutami sumienia, więc poszedłem spać. Obudziłem się ok. 4 rano, miałem wrażenie że ktoś mnie obserwuje, serce biło bardzo mocno, do tego było mi bardzo ciepło. Taki stan utrzymywał się ok. godzinę, później przerodziło się to w błogość i rozluźnienie. Następnego dnia byłem otępiały, obojętny ale raczej w negatywny sposób. Minęło już trochę czasu, a ja wciąż czuję że nie jestem sobą, bardzo dużo myślę, denerwuję się, nie mogę sie skupić, martwie się że taki stan nigdy się nie skończy. Jest się czym martwić czy trzeba to przeczekać?
Dodam że nigdy nie miałem żadnych problemów ze zdrowiem psychicznym.
  • 314 / 47 / 0

Delikatny organizm i debilny w skutkach brak przygotowania serio, jak chcesz już coś ćpać to dowiedz się jak działa dana substancja, co może pójść nie tak i jak zachować się w danej sytuacji
To co opisujesz to typowe działanie dexa nie potrzebnie tak późno w nocy wrzucales, deks podnosi ciśnienie krwi jeszcze jak przed opijesz się dużo wody to już wgl będzie walić serce jak młotem w kowadlo chodź przy tak małej ilości pewnie nie było tragedii a sam się nakreciłeś i tyle ten paracetamol to nie wiem po co.

A co do stanu psychicznego deks raczej nie niesie tak negatywnych skutków wyspij się dobrze pocwicz pobiegaj na świeżym powietrzu daj sobie spokój z urzywkami na tydzień i wszystko powinno być git.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Odmawiają mu obywatelstwa za pracę na plantacji marihuany

Agenci USCIS – czyli Urzędu Imigracyjnego – w Kolorado zablokowali aplikacje o naturalizację dwóm imigrantom. Powodem decyzji było to, że pracują na plantacji legalnej marihuany przeznaczonej do celów medycznych.
  • 0 / / 0

Co do paracetamolu to bolał mnie nadgarstek po pracy(szlifowanie i malowanie ścian), stąd pomysł o tym. Co do picia wody nie mam problemu z połykaniem dużych ilości tabletek dlatego piłem tylko wodę. Najbardziej boję się o moją psychikę, jestem przewrażliwiony i bojaźliwy.
  • 19 / 3 / 0

@inspireyourself Nie przejmuj się, wszystko wróci do normy. Taka rada na przyszłość... Nigdy nie bierz paracetamolu. Obojętnie na co. TO jest wypełniacz w przemyśle farmaceutycznym. Cokolwiek innego byle nie to gówno ;) może być ibuprofen, diklofenak itp.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 0 / / 0

Bardzo dziękuję za pomoc. Czy istnieją jakieś sposoby na przyspieszenie gojenia się tych "ran"? Uzupełnić jakieś witaminy, elektrolity? Starać się walczyć z tymi myślami czy akceptować to i czekać aż same znikną?
  • 0 / / 0

Zauważyłem też że krótkotrwale pomagają mi: wspólnie spędzany czas z dziewczyną lub ogólnie w towarzystwie innych ludzi. Ciągle muszę coś robić, w przeciwnym wypadku gdy mam chwile dla siebie zaczynam zastanawiać się i martwić kiedy to minie, czy nie zmarnowałem sobie życia itp. Jestem też bardziej obojętny na wszystko.
  • 434 / 220 / 2

Rozważ włączenie suplementacji 5-HTP. Powinno pomóc na ten stan depresyjny.
  • 314 / 47 / 0

I weź już najlepiej nie ćpaj
  • 0 / / 0

Co do tego nie musicie mnie przekonywać, to był pierwszy i ostatni raz.. odczekam jeszcze parę dni i jeśli nic się nie zmieni, spróbuję tej suplementacji. Jak długo i w jakich dawkach? Czy to dobry plan?
  • 434 / 220 / 2

Myślę o 200 mg przed snem.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 88 uczestników Wejdź na czata