Pol'and'rock 2019 (Woodstock 2019)

Moderator: Knajpa

• 52 / 10 / 0

Siemano!
Ktoś z Was się wybiera w tym roku? Fajnie byłoby się spotkać na miejscu! Dawajcie znać :)
Ps. który z narkotyków, których oczywiście podczas festiwalu nikt nie bierze, najbardziej się nadaje na tego typu festiwal? :D

W zeszłym roku byłem pierwszy raz i tak mnie SSRI zniszczyły że przespałem zbakany w namiocie większość czasu...

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 804 / 26 / 0

Ja w tym roku na pewno też będę. W tamtym roku byłem całą sobotę i śmigałem sobie na trzeźwo na psytrance, w tym roku powtórkę robię.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Poznań: Limity alkoholowe nie mają zwiększać liczby sklepów - broni się miasto

Radni Osiedla Stare Miasto zaopiniowali negatywnie projekt uchwały Rady Miasta Poznania w sprawie maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie miasta.
  • 284 / 47 / 0

ja się też wybieram :)
  • 378 / 11 / 0

wbijam jak co roku! Można się zgadać!
  • 5 / / 0

Może użyjemy jakiegoś komunikatora inkognito i zgadamy się na jakieś foumowe spotkanie? Pogadać, zapodać coś przyzwoitego :skret: i czymś się powymieniać. :lsd: :amfa:
  • 0 / / 0

Ja również będę. Ktoś chętny na zimne leszki hehe?
  • 323 / 28 / 0

Mój pracownik tam jeździ,jak wraca to chodzi po zakładzie i napierdala rzygami w plastikowe kosze.Przy stanowisku ma kosz jebie pawia,a ludzie obchodzą go łukiem.To anarchista jest sex drugs rock d roll,kiedyś mi tłumaczył,że to się bierze filierek od szlugi i przez niego ładuje do pompki.Rok temu głowa koszu jebie spawy,a ja podchodzę i mówię co tam braun sugar?a ten wyciąga głowę No kurwa aż tak to widać?A ja nie wiem tak sobie tekstem jebnąłem
  • 378 / 11 / 0

wbijam 01.08
pisać pw jakby co!

Woodstock %-D
  • 2344 / 4 / 0

Z roku na rok cieńszy ten temat.

Jeszcze niedawno tak planowali... kurwa na 20 stron i wyplanowali. %-D Z czasem ustawki co raz gorzej wychodziły...

Statystyki nie kłamią. :liść:
  • 44 / 2 / 0

siema,

wybiera się ktoś, mozna sie ustawić. Jakis konakt na PW poproszę (nowym uzytkownikom dopiero co zarejestrowanym podziekuje...) %-D

zaraz bedzie ciemno
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata