Problem z alkoholem, wizyta u psychiatry ?

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

TMq

• 255 / 36 / 0

Z tajemnicą lekarską tak jest, że możesz go pozwać do sądu.
Po za tym jeśli chodzi o rodzinę, lepiej się samemu przyznać i przestać chlać, niż dalej chlać po kryjomu z nadzieją że nigdy nie wyjdzie na jaw a prędzej czy później wyjdzie...
  • 2 / 2 / 0

Lepiej ratować zdrowie niż przejmować się tym, że rodzina dowie się o piciu.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Sześć lat więzienia dla „dilera gwiazd”

Warszawski sąd skazał P. zwanego „dilerem gwiazd” oraz osoby, które miały pomagać mu w udzielaniu kokainy. Mężczyzna został skazany na sześć lat więzienia i musi zwrócić ponad milion złotych zarobionych na handlu narkotykami.
  • 748 / 164 / 0

15 kwietnia 2019luzik1980 pisze:
...Ja pieprzę ale sobie obciach narobiłem, jaka jest jeszcze opcja dostania benzo bez przyznawania się do picia...
alkoholizm to choroba, nie obciach ! obciach to stoczyc sie na samo dno i stac pod sklepem z zasikanymi zulami.

i na cholere Ci benzo ´bez przyznawania sie do picia´ ? masz juz plan jak sie leczyc samemu ?

jakie to typowe dla alkoholikow, a tam , nikomu sie nie przyznam, ze pije. sam sie wylecze, jestem przeciez taki madry i w ogole %-D

---------------------------
15 kwietnia 2019kolizjan pisze:
Lepiej ratować zdrowie niż przejmować się tym, że rodzina dowie się o piciu.
to ja Ci cos powiem.
alkoholik to z reguly ostatnia osoba, ktora sie dowiaduje, ze jest alkoholikem. wszyscy inni juz od dawna wiedza.
taka ironia losu :)

Scalono. taurinnn
  • 8 / / 0

Mogę coś w tym temacie powiedzieć. Mam wszywkę, też kombinowałem na przemian z benzo. To droga do nikąd. Skończyło się na zaszyciu tyłka i myśleniu co dalej. Jak się zdobyłem na odwagę powiedzieć, że piję, to nikt jakoś wielkich oczu nie zrobił, a spodziewałem się gadki w stylu, no ale jak żeś się w to wpierdolił, o chłopie, to niemożliwe, no co za nieszczęście🤣
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata