Citrosept a DXM

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 57 / 9 / 0

Często pojawia się ostatnio temat stosowania citroseptu do podbicia dxmu, myślę że warto byłoby założyć do tego nowy temat i napisać odczucia i sposobu użycia

Składniki: ekstrakt z owoców grejpfruta z upraw ekologicznych 92%(nośnik-glicerol, substancje pochodzące z grejpfruta), koncentrat aceroli malpighia glabra L.3%, woda, kwas L-+askorbinnowy (witamina C).

40 kropli zawiera: 17,3mg ekstraktu z grejpfruta w tym bioflawonoidy z grejpfruta, 57,0mg koncentratu aceroli, 77,1mg witaminy C (96%)*.

60 kropli zawiera: 26,0mg ekstraktu z grejpfruta w tym bioflawonoidy z grejpfruta 85,4mg koncentratu aceroli, 115,6mg witaminy C (145%)*.

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.
  • 178 / 41 / 0

W moim subiektywnym odczuciu jak najbardziej dzialal . Podbijal i wydluzal tripa . :flaszka:
Pewnego razu jak dolalem gdzies 50 kropel to 600mg tak mnie kleplo , ze stracilem calkiem motoryke i koordynacje , nie bylo mowy o zejsciu z lozka nawet a trzymalo mnie od 21 do dnia nastepnego i jeszcze w robocie bylem lekko zdekszony :halu:

Osobiscie stosowalem 10 kropel 2h przed i 15 w trakcie picia syropu .

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Zatrzymano karawan. W trumnie znaleziono 300 kg marihuany

Na jednym z punktów kontrolnych między a Cucutą kolumbijscy policjanci zatrzymali karawan przewożący trumny. W jednej z nich znajdowało się 300 kg marihuany.
  • 7241 / 724 / 0

Ja zamiast jakiś leków które zawierają ekstrakt z grejpfruta polecam zjeść 2 dorodne grejpy.Smaczne są i do tego zdrowe oraz podbijają i wydłużają działanie DXM.
  • 178 / 41 / 0

@UJebany

Ale citrosept bije grejpfruta na glowe pod kazdym wzgledem - tanszy ( w przeliczeniu na ilosc /per trip ) , wygodniejszy w dawkowaniu , nie trzeba dymac do sklepu za kazdym razem ( o ile maja akurat na stanie ) oraz co najwazniejsze nie zapycha bebechow - ergo mniejsza szansa beltu :rzyg:
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata