Wspomagacze a wada wymowy

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 185 / 42 / 0

@jab0l14

jak cos pisz na priv w wiadomosci chetnie odpowiem
  • 2984 / 87 / 0

Dziedziczone przez geny, maybe, jeśli już to jest to skłonność do czegoś, co jest 100% psychologicznie zależne. Nie naprawisz tego genami. Może oceniasz ludzi zbyt szorstko?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Narkotyk produkują jak bioetanol. Bakterie "GMO" wydalają psylocybinę

Psychiatrzy próbują od niedawna wykorzystać ją do leczenia ludzkiej duszy. A teraz bioinżynierowie znaleźli się o krok od masowej produkcji zawierającego ją leku. Zmusili bowiem żywe organizmy do wydalania tej pobudzającej psychikę substancji, i to na nieznaną dotąd w przyrodzie skalę.
  • 4 / / 0

15 kwietnia 2019Limitbreaker pisze:
Dziedziczone przez geny, maybe, jeśli już to jest to skłonność do czegoś, co jest 100% psychologicznie zależne. Nie naprawisz tego genami. Może oceniasz ludzi zbyt szorstko?
Zbyt szorstko oceniam ludzi i zbyt szorstko oceniam samego siebie, jąkanie to takie błędne koło z którego bardzo trudno wyjść, i tak jest lepiej niż było w szkole średniej przed maturą kiedy jąkałem się tak, że musiałem załatwić sobie orzeczenie na maturę ustną.
Ktoś się jeszczewypowie co do mojego problemu?
BTW Dlaczego nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości?
Pojawia się komunikat
Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do używania tej funkcji. Aby używać tej i innych funkcji, musisz się zarejestrować lub brać udział w dyskusjach.
  • 7376 / 873 / 0

Ja jąkałem się jako mały dzieciak - raczej tylko, kiedy byłem zdenerwowany / podekscytowany.
Minęło samo.

Z substancji, które potencjalnie mogłyby "pomóc", można by wymienić jeszcze benzodiazepiny - np alprazolam.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata