Mój Detoks. Rzucam śscierwo

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 9 / / 0

A brałeś jakieś leki antydepresyjne ?
  • 19 / 1 / 0

Musisz zmienić otoczenie,na zawsze i nigdy nie wracać....Powodzenia

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Rumunia: Morze wyrzuciło na brzeg duże ilości kokainy

Rumuńska policja zabezpieczyła 130 kg kokainy. Paczki z narkotykami rozrzucone były wzdłuż wybrzeża. W akcji antynarkotykowej brało udział blisko 300 funkcjonariuszy, 14 łodzi straży przybrzeżnej i dwa śmigłowce.
  • 1 / / 0

Tak jak koleżanka wyżej pisze, najlepiej odciąć się od takich ludzi, ani nawet nie zachaczać o krąg towarzystwa. Za mną osobiście do dziś ciągną się przeklęte ciągatki do ścierwa, a jestem czysta już 4 miesiąc, gdziekolwiek wyjdę, nie umiem już być tak zadowolona z życia, ani z spędzanej chwili z kimkolwiek. Waliłam wcześniej pare razy w tygodniu, zwykle przerabiałam kule w te ścierwo-dni. Teraz sama czuję się jak nudne i niepozytywne ścierwo, nie umiem być sobą, bo sobie wjebałam na banię, że swoją pozytywność i chęć do życia zawdzięczałam ścierwu. Zyskiwałam odwagę, teraz nie chcę mi się z domu wychodzić bez przyjebania szczura. Od dwóch miesięcy uczęszczam na terapię, ale chuj mnie strzela, pierwsze co mi do łba przychodzi to pytam się panią psycholog, czy planuje jakieś zajęcia grupowe, bo mam ciągątki do innych ścierwo-lubców i wykminieniu czegoś. Mam 19 lat i bardzo bym chciała odzyskać mój entuzjazm, energię i zapał do zajawek przed ścierwo-maratonami. Jestem młoda, chcę dużo robić, ale nie może mi z łba wyjść fetolubstwo. Jak temu zaradzić?
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata