Zolpidem... i wasze przygody

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benzodiazepinami. Przykłady to zolpidem, lub zopiklon.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 31 / 3 / 0

raz słuchałem rapu z babcią, a oprócz tego żadnych przygód nie miałem z zolpi
  • 73 / 5 / 1

30mg podjęzykowo + lufencja zielonego zamienia podróżnika w obserwatora już przeżytych (przynajmniej takie sprawia wrażenie) snów. Po prostu siedzi z przymrużonymi oczyma na słuchawka muzyka którą kompletnie ignoruje a w głowie masa różnych scenek nad którymi mimowolnie się skupia. Odczucia podróżnika są mieszane.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Na ból LSD. Niewielkie dawki są równie skuteczne jak morfina, ale mniej niebezpieczne

Najnowsze badania wskazują, że niewielkie dawki LSD mogą być skutecznym środkiem przeciwbólowym - równie silnym co konwencjonalne opioidy, np. morfina.
  • 1307 / 109 / 0

Po tym co zdarzyło mi się po Zolpidemie nigdy więcej go nie wezmę.. podobno jak " spałem " chodziłem po domu i robiłem różne rzeczy których nawet nie byłem świadomy i nie pamiętałem jak obudziłem się.. miał ktoś podobne sytuacje?
  • 451 / 61 / 0

Wszyscy :)
  • 1274 / 131 / 0

Norma, lunatykowanie po zolpi zdarza się bardzo często. I to Cię zniechęciło do tego leku? Mnie nawet nie zniechęciło to, że po pierwszym zażyciu zolpidemu faza spowodowała, iż znalazłem się w psychuszce %-D
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1485 uczestników Wejdź na czata