Zolpidem... i wasze przygody

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benzodiazepinami. Przykłady to zolpidem, lub zopiklon.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 31 / 3 / 0

raz słuchałem rapu z babcią, a oprócz tego żadnych przygód nie miałem z zolpi
  • 73 / 5 / 1

30mg podjęzykowo + lufencja zielonego zamienia podróżnika w obserwatora już przeżytych (przynajmniej takie sprawia wrażenie) snów. Po prostu siedzi z przymrużonymi oczyma na słuchawka muzyka którą kompletnie ignoruje a w głowie masa różnych scenek nad którymi mimowolnie się skupia. Odczucia podróżnika są mieszane.

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Przymusowe leczenie osoby uzależnionej od alkoholu

Jak wygląda w Polsce procedura postępowania wobec osoby uzależnionej od alkoholu, która nie chce dobrowolnie poddać się terapii? W jakich sytuacjach możliwy jest przymusowy odwyk i co dzieje się w przypadku, gdy alkoholik ignoruje sądowe wezwanie do leczenia odwykowego?
  • 1307 / 109 / 0

Po tym co zdarzyło mi się po Zolpidemie nigdy więcej go nie wezmę.. podobno jak " spałem " chodziłem po domu i robiłem różne rzeczy których nawet nie byłem świadomy i nie pamiętałem jak obudziłem się.. miał ktoś podobne sytuacje?
  • 451 / 61 / 0

Wszyscy :)
  • 1274 / 131 / 0

Norma, lunatykowanie po zolpi zdarza się bardzo często. I to Cię zniechęciło do tego leku? Mnie nawet nie zniechęciło to, że po pierwszym zażyciu zolpidemu faza spowodowała, iż znalazłem się w psychuszce %-D
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1485 uczestników Wejdź na czata