Najprzyjemniejszy a najmniej przyjemny opioid

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2032 / 375 / 154

W kolejności od najbardziej do najmniej.
morfina > DHC > oksykodon > heroina > fentanyl > kodeina > Hydrokodon > tramadol.
  • 7241 / 725 / 0

Sadze, ze tym tematem kierują się głównie subiektywne opinie, większość użytkowników podaje według swoich upodobań które opio sa najprzyjemniejsze a które nie.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Pierwszy zgon z powodu palenia e-papierosów?

Departament Zdrowia Publicznego stanu Illinois poinformował o śmierci mężczyzny, który wcześniej palił e-papierosy i był hospitalizowany z powodu ostrej choroby układu oddechowego.
  • 27 / / 0

Euforia: morfina. Spożywam ją tylko p.o., a i tak bije na głowę całą resztę. Sprawia że chce się latać, a czasami nawet żyć. Daje cudowne poczucie spokoju i równowagi. Świat jest piękny po morfinie. Oksy też działa euforycznie, ale nie aż tak...

Sedacja: na tradycyjną ciężkość kończyn oraz całej reszty, miłą senność i opadające powieki nie do opanowania najlepsza tradycyjnie kodeina. oksykodon też działa sedacyjnie, ale mam wrażenie że wyłącznie na głowę. Nie mam po nim wrażenia ciężkości jak po kodzie.

Tramal kompletnie mi nie podszedł, nadaje się najwyżej na podbijacz kodeiny.

Euforia: morfina>oksykodon>kodeina>tramadol
Sedacja: kodeina>oksykodon>morfina>tramadol

Innych opio na szczęście nie próbowałam.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata