Najlepsze benzo na lęk społeczny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 5 / / 0

Kochani. Mam 2 paczki klona 2mg i 2 paczki lorka i powiem tak. Jednak klon wygrywa. Lorafen mniej rozluźnia i faktycznie działa przeciwlękowo, ale nie daje takiego luzu jak klon. Zmieszał te dwa benzo i powiem wam, że miałem wrażenie (może niesłuszne) jakby się ze sobą trochę kłóciły w sensie jakby lekko opadło działanie jednego i drugiego, ale może to było tylko takie moje odczucie.
  • 45 / 1 / 0

klonazepam działa najdłużej, więc bierzesz go 1x1mg rano lub wieczorem.
alprazolam kiedy wychodzisz 0x25mg.
Może lekarz być skłonnym napisać ci tak, że jedno dłużej działające, drugie krócej.
Nie zapomnij, że te leki niczego nie leczą.

Legalizacja marihuany w Kanadzie obniżyła ceny statystyki Legalizacja marihuany

Rok po legalizacji marihuany w Kanadzie po raz pierwszy obniżono oficjalne ceny tej używki. Nadal zakupy na czarnym rynku są tańsze, ale nielegalnie sprzedawana marihuana również tanieje.
  • 5 / / 0

@idkwhatbroke Wiem, że tylko maskują, ale ja i tak nie mam wyboru ze zdiagnozowaną schizotypią, nerwicą i borderem.

Nie cytujemy posta nad swoim. taurinnn
  • 45 / 1 / 0

Wybór masz zawsze. Uzależnienie od benzodiazepin w niczym ci nie pomoże, a na dłuższą metę może znacznie pogorszyć sytuację, także miej to na uwadze, żeby stosować je ostrożnie i odpowiedzialnie :cheesy:
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata