Nerwicę lekowa

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 4 / / 0

Witam mam zaburzenia lękowe objawiają się tym iż mam strach i lek przed podjęciem pracy dostaje ataku leku miałem stosowane takie leki jak arketis z powodu skutków ubocznych nie dałem rady jaki leki polecili byście mi na tę zaburzenia
  • 6373 / 551 / 0

citalopram albo Escitalopram, nie za silne antydepresanty i do tego doraźnie benzodiazepiny.
Typu alprazolam w dawce 0,25 mg.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

"Nie odpuszczę tego". Bonus RPK i Liroy walczą o zmiany w ustawie o "małym świadku koronnym"

- Świadek mógłby powiedzieć wszystko, a oni to wszystko klepią hurtowo – powiedział w programie "Wydarzenia i Opinie" Oliwier Roszczyk, raper Bonus RPK skazany za handel narkotykami. Jak twierdzi, oskarżono go tylko po zeznaniach "małego świadka koronnego"
  • 4 / / 0

Zależy mi aby lek działał dobrze na fobie i zaburzenia lękowe i żeby nie miał dużo skutków ubocznych
  • 6373 / 551 / 0

@pauleta1987
alprazolam w dawce 0.25 mg nie będzie miał dużo skutków ubocznych, tylko pamiętaj bierz DORAŹNIE.
Możesz tez spróbować neuroleptyków w niskich dawkach.
  • 4 / / 0

A oprócz citalopram i escilatropam jakie leki dobrze jeszcze działają na zaburzenia lękowe i nie trzeba czekać tak długo aby się rozkręcały oprócz leków z grupy benzo
  • 1331 / 476 / 0

Chlorprotixen np. ale on zamula, zdecydowanie lepiej poczekać aż się antydepresant rozkręci. Ja jestem na 120mg duloksetyny, a chlora na własną rękę wrzucam 25mg na noc %-D Mam te same zaburzenia.
  • 4 / / 0

Escitil czy pregabalin czy dulokstetyna który z tych leków najlepiej działa na zaburzenia lękowe i ma najmniej skutków ubocznych
  • 6373 / 551 / 0

@pauleta1987
Pregabalina to świetny lek na nerwice lékowa, nie posiada prawie w ogóle skutków ubocznych a wyłącza léki.
  • 4 / / 0

Proszę o konkretne porady
  • 1331 / 476 / 0

Idź do dobrego psychiatry, to Ci dobierze leki, a nie ćpunów pytasz...
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata