Bicie serca po paleniu mj

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 2 / / 0

Ostatnio po paleniu mj często mi szybko serce bije ale po 30min jest okej zaczęło się to z miesiac temu jak po jakims 2miesiecznym detoxie od wiader walnąłem wodospad i godzine przed zjadłem mango od tamtej pory nie wale wiader tylko bongo i skręty ale i tak czesto czuje ze mi serce napieprza. Miał tak ktoś kiedys od czego to moze byc?
  • 9 / 1 / 0

Miałam tak samo jak pierwszy raz jaralam, kumpel mówił, że to normalne...

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

E-papierosy będą zabronione do czasu ustalenia, jaki mają wpływ na zdrowie? Nowe przepisy w USA

San Francisco jako pierwsze w Stanach Zjednoczonych zaproponowało, że zakaże palenia elektronicznych papierosów dopóki amerykańskie władze nie przedstawią oficjalnych danych na temat konsekwencji zdrowotnych wapowania, które staje się coraz popularniejsze wśród młodzieży.
  • 1 / / 0

Czysta wkręta, przechodziłem to samo po dłuższej przerwie.
  • 15 / 1 / 0

Palenie mj często powoduje tachykardię. To reakcja normalna dla zioła i szybko mija.
  • 632 / 25 / 0

Jak ci to przeszkadza to polecam wypic piwo albo dwa i dopiero zapalic. Bynajmniej ja wtedy juz nie odczuwam i nie mysle o serduchu ze naparza
  • 9 / 1 / 0

Brutalny pisze:
Jak ci to przeszkadza to polecam wypic piwo albo dwa i dopiero zapalic. Bynajmniej ja wtedy juz nie odczuwam i nie mysle o serduchu ze naparza
Ja jeśli wypije piwo przed jaraniem to mam od razu zgona, przeminie mi to kiedyś?
  • 5836 / 617 / 0

Tzn wypijesz piwo, zapalisz i tracisz przytomność?
  • 9 / 1 / 0

Ale przed zemdleniem jeszcze rzygam
  • 3984 / 460 / 11

To nie jest normalne.
Spróbuj może napić się mleka przed paleniem.
  • 6819 / 627 / 0

Absolutnie nie pij kawy przed paleniem trawy, to powoduje mocne bicie serca.
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata