Bicie serca po paleniu mj

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 2 / / 0

Ostatnio po paleniu mj często mi szybko serce bije ale po 30min jest okej zaczęło się to z miesiac temu jak po jakims 2miesiecznym detoxie od wiader walnąłem wodospad i godzine przed zjadłem mango od tamtej pory nie wale wiader tylko bongo i skręty ale i tak czesto czuje ze mi serce napieprza. Miał tak ktoś kiedys od czego to moze byc?
  • 9 / 1 / 0

Miałam tak samo jak pierwszy raz jaralam, kumpel mówił, że to normalne...

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

W parlamencie na temat rozwiązywania problemów uzależnień

Doprecyzowanie prawa, zaangażowanie instytucji państwowych w m.in. eliminację uzależnień przynieść może jedynie wymierne korzyści - podkreślił marszałek Sejmu Marek Kuchciński.
  • 1 / / 0

Czysta wkręta, przechodziłem to samo po dłuższej przerwie.
  • 15 / 1 / 0

Palenie mj często powoduje tachykardię. To reakcja normalna dla zioła i szybko mija.
  • 632 / 25 / 0

Jak ci to przeszkadza to polecam wypic piwo albo dwa i dopiero zapalic. Bynajmniej ja wtedy juz nie odczuwam i nie mysle o serduchu ze naparza
  • 9 / 1 / 0

Brutalny pisze:
Jak ci to przeszkadza to polecam wypic piwo albo dwa i dopiero zapalic. Bynajmniej ja wtedy juz nie odczuwam i nie mysle o serduchu ze naparza
Ja jeśli wypije piwo przed jaraniem to mam od razu zgona, przeminie mi to kiedyś?
  • 5836 / 617 / 0

Tzn wypijesz piwo, zapalisz i tracisz przytomność?
  • 9 / 1 / 0

Ale przed zemdleniem jeszcze rzygam
  • 3984 / 460 / 11

To nie jest normalne.
Spróbuj może napić się mleka przed paleniem.
  • 6819 / 627 / 0

Absolutnie nie pij kawy przed paleniem trawy, to powoduje mocne bicie serca.
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata