Marihuana i Thiocodin

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1 / / 0

Szybkie pytanie czy mogę sobie zażyć 10 krążków tego leku i zapalić blancika, jeśli tak to jakie może być działanie. Dodam że paliłem tylko zioło i nic nigdy nie brałem
  • 5656 / 436 / 0

Thiocodin dobrze wchodzi w synergie z mj, tylko nie jaraj za dużo bo przyćmisz fazę kodeinowa.
1 - 2 kolby i styka.
Milej fazy ;)

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Harry Potter i Syntetyczne Kanna

Zdarzenie miało miejsce w więzieniu w Nottingham. Jeden z egzemplarzy "Harry'ego Pottera" cieszył się dużą popularnością wśród osadzonych...
  • 261 / 31 / 0

1-2 kolby albo 3 kłosy !
Skoro nie jadłeś tych krążków możesz nie odczuć ich prawidłowego działania, ale spodziewaj się działania lekko euforycznego, lekka sedacja, lepszy odbiór muzyki synergia z THC wzmocni doznania, dobre połączenie i można się w nim zatracić, także lepiej uważać.
  • 1 / / 0

Na pierwszy raz to thiocodinu razcej i tak nie poczujesz, bo musisz ojebać pudełeczko żeby se wyrobić receptory. Tak tylko mówie w razie byś miał z ziomkiem zaplanowanego kozak tripa żeby chuj z tego nie wyszedł. Tak poza tym, to polecam syrop zamiast tabletek. Jest smaczny i jakoś mi przyjemniej siada niż tabsy
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 54 uczestników Wejdź na czata