Tramadol a miłość

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2 / / 0

Witam,
Jestem tu nowy, mam pewne przygody z ta substancja ale raczej w małych ilościach i już jakiś czas nie biorę, wiem jednak jak działa itd.
Mam jednak do Was pytanie, czy ktoś słyszał że osoba będąca w ciągu 150 -200 mg, zakochuje się w pewnej osobie
, zdradza partnera później w drugiej osobie, kiedy przestaje brać przytomnieje ale nie wie co się z nią stało, dlaczego tak się stało, że normalnie nie chciałaby być z tymi osobami ale dalej coś czuje do tej osoby co niby się zakochała na Tramalu.
Może trochę chaotycznie ale mam nadzieję że wiecie o co chodzi.
Spotkał się ktoś z czymś takim albo sam takie przeżył?

Pozdr.
  • 24 / 1 / 0

Ale Ty tu mieszasz i bajki wypisujesz. Tramal nie tramal jak zdradziłeś swoją partnerkę to jesteś CHUJ zwykły i nie ma co się kryć tutaj za Tramalem. To tak samo jak byś się najebał i na zerwanym filmie zdradził swoją dziewczynę - czy to że miales zerwany film cię jakoś usprawiedliwia ?? :zły:

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku Kordian B. był odurzony amfetaminą!

Dla zobrazowania stanu, w jakim był kierowca, analiza instytutu wykazuje, że stężenie narkotyku można swobodnie odnieść do sytuacji, w której mamy do czynienia z pijanym kierowcą, który ma we krwi od 0,8 promila do 1,2 promila alkoholu.
  • 2 / / 0

Tak.. tylko że to ona mnie zdradziła i staram to sobie jakoś logicznie wytłumaczyć ...aby jej wybaczyć
  • 1499 / 204 / 0

tramadol to miłość.
  • 694 / 147 / 0

14 marca 2019rompey2018 pisze:
Witam,

...zdradza partnera później w drugiej osobie...
gramatyka, liczba mnoga ? %-D
  • 24 / 1 / 0

Tak żeś to napisał że myślałem że o ciebie chodzi. To se moja wypowiedz odnieś w stosunku do niej. Jak cie dziewczyna zdradza to jest szmatą. i Jeśli ty nie odejdziesz tylko przy niej zostaniesz to bedziesz mega frajerem który jest pod pantoflem zdradliwej kurwy. I Tramalu w to nie mieszaj bo to pożądny "chłop" jest. Powodzenia. Pozdrawia Pan Psycholog Morda !
  • 371 / 22 / 0

Nie no padłem.Wyobraź sobie jak jej było przyjemnie po Tramalu na kutasie innego faceta.Bidulka nie wiedziała co czyni,pewnie ją ućpał i wykorzystał.Wybacz jej to nie jej wina haha.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 54 uczestników Wejdź na czata