Abilify

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 6 / / 0

Witam, jak długo utrzymywały się u Was początkowe skutki uboczne po tym proszku?
Dodam że stosuje go wieczorem ok. 20 razem z Trittico
  • 6373 / 551 / 0

2-3 tygodnie.W porywach do 4.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Na rolkach i hulajnogach przeciw dopalaczom i narkotykom

Intencją tej edycji zmagań jest wsparcie ludzi młodych uzależnionych od narkotyków i dopalaczy za wstawiennictwem św. Melchiora Grodzieckiego.
  • 6 / / 0

Jakie to były skutki uboczne? u mnie ciśnienie odpuściło już ale jest senność i brak energii
Czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby stosowanie Abilify rano?
  • 6373 / 551 / 0

Zazwyczaj stosuje się Arypiprazol rano.Jak pisałem wcześniej skutki uboczne przejdą.
Na senność i brak energii to kawa albo jakiś energetyk czy Yerba Mate.
  • 6 / / 0

Mogę sam sobie zmienić czas zażywania leku czy konieczne jest uzgodnienie do z lekarzem? Chciałbym zmienić żeby brać zamiast wieczorem to rano i zobaczyć co się będzie działo
  • 6373 / 551 / 0

Niby nie jest zalecane...ale coś mi świta, ze Arypiprazol jest przeznaczony do brania rano ze względu aktywizacji.
  • 6 / / 0

A sam mogę odstawić?
  • 6373 / 551 / 0

@Krystiano1999
ABSOLUTNIE ! Ryzykujesz nawrót i hospitalizacje w najgorszym wypadku.
  • 13 / / 0

Arypiprazol zazwyczaj powinno się brać rano ze względu aktywizacji i samodzielne odstawianie to najgorsze co może Ci wpaść do głowy - ja zaryzykowałam i skończyło się to dla mnie niezbyt dobrze.
  • 6 / / 0

Moja kuracja lekiem Abilify trwa już prawie miesiąc, problemy z ciśnieniem ustały ale wstaje z łóżka na 3 h max w ciągu doby.. Jakieś rady?
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata