Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 2586 • Strona 259 z 259
  • 500 / 129 / 0
Awatar użytkownika

Ceny pięknie lecą w dół! Choć pewnie może być tak, że w zimie po świętach lub w okolicy świąt będą braki. Oby nie ale czytałem na forach i portalu (który swoją drogą bardzo lubię, sporo ciekawych informacji i komentarzy) "gdzie po lek", że w zeszłym roku tak właśnie było.
  • 57 / 11 / 0
Awatar użytkownika

Co się stanie w sytuacji jak posiadam zaświadczenie o leczeniu medyczną marihuaną, ale posiadam marihuanę nie z apteki (1g)? Jest to normalnie podbijane jako posiadanie narkotyków?
  • 195 / 28 / 0
Awatar użytkownika

Z tego co wiem to tak
  • 57 / 11 / 0
Awatar użytkownika

Widziałem reklamę olejków THC, ale nigdzie nie mogę znaleźć info, żeby apteki to sprzedawały. Potem okazuje się, że jak ma się zaświadczenie o przyjmowaniu THC, to wysyłają przez kuriera olejek z rzekomej apteki (która współpracuje) z "kliniką" , z tego co się orientuje, to w aptece trzeba być fizycznie po lek na receptę.
  • 500 / 129 / 0
Awatar użytkownika

Z czystej ciekawości zainteresowałem się tematem. Tylko jedna apteka we Wrocławiu realizuje recepty ale ponoć wysyłają. Jest strona na fejsie. Nazywa się Medyczna marihuana - olej i ekstrakt z THC, Vape Pen.
Osobiście nie wiem kto jest potencjalnym odbiorcą preparatu rzędu 80% THC. Może bardzo chorzy onkologicznie bez innej możliwości terapii. Przecież chyba dab tyle nie ma, o najlepszych hash ach nie wspominając. Zresztą co za różnica, po takim czymś człowiek spadłby pod stół, zwinął się w kłębek lub nawet nie i spałby pewnie ze 3 doby snem umarlaka %-D
Fakt faktem pewnie to nawet taniej wychodzi niż susz. 2 pełne karty do napełniania vapa 525zl, każdy wystarcza na 200 buszków, razem 400. Jeden buszek na dzień to myślę wszystko, czyli zapas na 400 dni. Urządzenie dostaje się za darmo w aptece w momencie realizacji recepty. Oglądałem na alle bardzo podobne urządzonka śmigają po 200zeta. Co by nie było okazyjna oferta jak ktoś potrzebuje.
  • 57 / 11 / 0
Awatar użytkownika

Pytanie jaki termin spożycia ma olejek plus ile z niego odparuje, rozleje się.

Jest klinika, która reklamuj się na wykopie dając z miejsca rabat 100 zł na wizytę. Mówią właśnie o olejkach.
ODPOWIEDZ
Posty: 2586 • Strona 259 z 259
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.