Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 2262 • Strona 222 z 227
  • 1115 / 153 / 0
Awatar użytkownika

Różni się farmaceutycznie potwierdzoną jakością, choćby zawartością kannabiboidów w tym bardzo dużą THC - stąd tak potężne działanie. No i tak, jasne- jakiś 1postowiec napisał że najcięższych odmian nie czuje- na pewno wypuścili błędną partię. Od siebie dodam, że mam z najnowszej partii paczkę Aurory 20 i jest wszystko ok (topy ładniejsze niż w poprzedniej serii, gdzie było sporo nieco mniejszych, tym razem szyszki prawilne).

Małe sprostowanie co do gałązek - fakt kilka łodyg idzie znaleźć, ale zapomniałem że Aurora zawsze w 10g pakuje ok 10.4 - właśnie, żeby nikt się nie pruł o to (wcześniej recenzowałem LA Confidental czyli tą odmianę).
🎶 #j3bać% 🎶
  • 825 / 113 / 23
Awatar użytkownika

Jak wy sobie radzicie z paleniem studiując czy pracując? Mocno osłabia wasze umiejętności analityczne? Nie wali wam na beret? Pytam serio
  • 34 / 1 / 0

No palę lufkę za lufką od niedawna bo próbuje, które lepsze red no 2 i aurorę 22 i nie czuję fazy. Znalazłem lufkę aurory 20 i od razu było odczuć uspokojenie. WTF?
  • 1115 / 153 / 0
Awatar użytkownika

13 maja 2022jezus_chytrus pisze:
znowu trafiają się jakieś gorsze sorty w aptekach. To są normalne odmiany, które można spotkać na czarnym rynku.
co ty się tak uczepiłeś tej 1 partii która lata temu wyszła słaba, w dodatku dotyczącej wyłącznie red no1/2? w aurorze, najmocniejszej marihuanie na rynku medycznej, taka sytuacja nie miała więcej miejsca. Dodam, że medyczna to nie jest palenie "ze spota z nieznanych pestek" więc dopóki sam nie masz porównania- lepiej pohamamować się z porównaniami "z czapy". Nie masz w końcu żadnego odniesienia. Reasumując, ze "słabszymi rzutami" możesz mieć do czynienia jak siejesz sam nie wiesz do końca co siejesz, zaopatrujesz się ze "zwykłych" źródeł i tak dalej...
🎶 #j3bać% 🎶
  • 34 / 1 / 0

Brzmisz jakbyś był przedstawicielem handlowym firmy Aurora Deutschland GMBH. No i co z tego że nie jestem starym użytkownikiem, ty też chyba kiedyś się pierwszy raz tutaj zarejestrowałeś. Piszę z rozgoryczeniem bo spodziewałem się czegoś lepszego od Aurora 20 a dostałem coś zupełnie bez potencji i się lekko wkurzyłem bo 2x red no 2 kosztował mnie 650zł a Aurora 22 600zł i nie dla każdego są to drobne. A teraz żeby wrócić do Aurory 20 muszę czekać msc na receptę, damn it.
  • 10835 / 2048 / 0
Awatar użytkownika
jezus_chytrus
Kompetentny
Kompetentny

13 maja 2022crass pisze:
Brzmisz jakbyś był przedstawicielem handlowym firmy Aurora Deutschland GMBH
Dla mnie brzmi jak alter konto @IAmYourFather, ale mogę się mylić.
Ja tylko podałem możliwe scenariusze : ) Skoro stało się raz, to nigdy nie można wykluczyć, że nie stanie się drugi.
  • 39 / 2 / 0

Piszecie tutaj o euforii po marihuanie i tak zacząłem się zastanawiać, i rozmyśliłem, że w sumie nigdy nie miałem jakiejś euforii po marihuanie (a paliłem z wielu źródeł) chyba, że po prostu przeceniam wasze komentarze. Jak objawia się euforia? Do jakiej innej substancji moglibyście ją porównać (jeśli w ogóle taka istnieje)?
Tak po za tym ktoś mógłby mi podpowiedzieć czy medyczną marihuanę można przepisać na nerwice natręctw?
  • 657 / 53 / 0
Awatar użytkownika
wonszgrzybojad
Kompetentny
Kompetentny

Euforia po THC jest podobna do tej po psylocybinie w moim odczuciu. Radosna dziecinna. Czasem lapie jam sie mocno zbakam.

A medyk czy rekreacja nie robi mi roznicy. Czy sati czy indi tez zbytnio nie ma znaczenia. Mysle ze chodzi o set and settings i dawke THC.

Wybieracie sie na marsz wyzwolenia konopi?
  • 34 / 1 / 0

Anonim512: Masz tutaj wskazania i jest nerwica https://konopnaklinika.pl/wskazania-do-terapii/

Mówiąc o euforii może za bardzo mocno się wyraziłem. Chodzi mi o zwykły HAJ gdzie czujesz się wspaniale, śmiejesz się i z przyjemnością oddajesz się innym rozrywkom i jednym np. objawem jest jeszcze gastrofaza. Tak miałem po rekreacyjnej mj i trochę po Aurorze 20, ale słabiej. Jaram lufę za lufą Reda No 2 i Aurorę 22 i czuję się tak jakbym palił pseudo mj czyli legalne CGB - W SKRÓCIE CAŁE NIC
:płacz:
Ja wiem, że urosła mi tolerancja, ale nawet z tolerancją mj rekreacyjna ma słabsze i krótsze, ale jednak ma swoje działanie.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2022 przez crass, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 10835 / 2048 / 0
Awatar użytkownika
jezus_chytrus
Kompetentny
Kompetentny

Masz datę przydatności na pudełku? Może to jakieś bardzo stare partie są? (z czasem zioło zmienia właściwości - THC rozpada się do CBN i działa coraz bardziej nasennie. Ale ten proces trwa lata).

Być może te odmiany zwyczajnie Ci nie podchodzą. Może masz dostęp do wyjątkowo mocnego palenia i to apteczne to przy nim średniak.
ODPOWIEDZ
Posty: 2262 • Strona 222 z 227
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.