Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 2262 • Strona 198 z 227
  • 2 / / 0

Witam, chciałbym zamówić wizytę on-line i dostać receptę na medyczną marihuanę. Co powiedzieć żeby na pewno ja dostać i nie wyrzucić 200 zł w błoto. Nie mam żadnej dokumentacji medycznej potwierdzającej jakieś schorzenie
  • 156 / 18 / 0

Ahh kolejny ciężko chory pokroju Jezusa chytrusa xD
Skoro nic Ci nie jest to leć do dilla a nie zadawaj idiotycznych pytań na internetach.
Substancje psychoaktywne powinny być dodatkiem do życia a nie na odwrót.
W innym przypadku będziesz wzywał pomocy głosem szopa pracza czego osobiście nie życzę lol
---- :korposzczur: -----
  • 2 / / 0

Ja nie jestem chory chcę palić tylko coś czystego a nie gówno z bramy. Pytanie jest skierowane do kogoś kto dostał taką receptę i nie ma żadnej dokumentacji medycznej o chorobie
  • 1128 / 154 / 0
Awatar użytkownika

Faktycznie nietrafione do końca porównanie z benzo przy xxxx odmian zioła lol.
Jezus chyba ujarany to wykminił : ))

Tymczasem ja dziś nabijam 2-gą lufę medycznej 20tki. Cała noc, piątek, 2 lufki więcej nie trzeba. Szanuje w ch...
P.S. Z 22-ką od Aurory tak nie miałem - było krócej i słabiej.
🎶 #j3bać% 🎶
  • 329 / 64 / 0

28 stycznia 2022marcin92bet pisze:
Ja nie jestem chory chcę palić tylko coś czystego a nie gówno z bramy.
Chopie, to czemu Ty jeszcze nie zacząłeś sobie sam uprawiać zioła? Tylko nie mów, że nie masz warunków, bo PC-boxa może stworzyć każdy. Sam w nim uprawiałem gdy jeszcze nie mieszkałem sam. Przez wygląd i wielkość box nie do wykrycia przez domowników, wentylator komputerowy praktycznie nie generuje hałasu który mógłby zdemaskować uprawe, do tego odmiana konopi której nie czuć więc nawet filtr nie jest wymogiem (tak, są takie odmiany, choćby się niektórzy zarzekali że ni chuja bo każda gandzia jebie, ale co oni moga wiedzieć o odmianach konopi skoro sieją non stop śmierdzące kushe, tylko, że pod 100 różnymi dziwacznymi nazwami hehe). Wjebać się możesz tylko w sytuacji gdy akurat będziesz oporządzał roślinke i ktoś ci wbije wtedy do pokoju ale na to też są sposoby.
No i tyle. I masz za 3 miesiące raz na 3 miesiące z 10-20g jaranka 1 klasa w cenie kilka zł za gram.
peace and love
Online
  • 10844 / 2051 / 0
Awatar użytkownika
jezus_chytrus Online
Kompetentny
Kompetentny

Pisałem we wtorek więc teoretycznie nie paliłem, ale przypominam sobie, że mogłem zrobić sobie dyspensę na okoliczność załamania pogody, by się trochę podleczyć więc może być coś na rzeczy : D

Miałem na myśli to, że działanie mj jest dość przewidywalne w obrębie danej grupy (Indica / Sativa / Hybrydy). To, że jest Leafly z 10000 odmian nie oznacza, że mamy do czynienia z 10000 ziół o różnych profilach działania. Qlop bardzo dobrze to ujął - Kush to kush, choćby miał 200 cudacznych nazw. "Bazą" jest zwykle Hindu Kush / OG Kush (lub dzieci) i różnice są raczej subtelne (w kategorii mostly Indica).
Jeśli ktoś źle reaguje na Indicę #1, mógłby spróbować #2, #3, #4 i w końcu trafić w sedno.
Wiem, że chodzi o używanie czysto lecznice, ale w przypadku zioła nie ma mowy o leczeniu per se, tylko o poprawieniu komfortu życia z daną chorobą. Logicznym w takim razie jest (a przynajmniej tak uważam), że pacjent powinien mieć możliwość wyboru tej konkretnej odmiany (z określonej i sensownej puli), która ten komfort mu poprawia najlepiej.

Sam też poszedłem w "produkcję" własnego zioła, tylko ja robię to pod słońcem. Opcja dużo bardziej ryzykowna, niepewna i wymagająca dużo większego nakładu pracy, ale generująca o wiele większy zbiór. Pierwszy raz w pełni udało się w 2019 - na pestkach, które dostałem od jednego z forumowiczów ( :)) i mały słoiczek z Passion'em mam jeszcze do dziś. Sukinsyn (w sensie palenie, nie forumowicz) usypia lepiej, niż leki nasenne....
A jeśli chodzi o jakość własnego palenia, to chyba każdy ogrodnik zgodzi się z tym, że jeśli wszystko zrobi się zgodnie ze sztuką, większość "sreberkowych" gnieciuchów zwyczajnie nie ma podjazdu.
  • 123 / 4 / 0
Awatar użytkownika

przepisuje jakis prywaciarz online aurore? mam papier na astme.
Ma ktos jakies wtyki i chcial by sie podzielic tym ze mozna jarac legalnie ? dzieki.
Online
  • 10844 / 2051 / 0
Awatar użytkownika
jezus_chytrus Online
Kompetentny
Kompetentny

Wyszukaj sobie jakąś klinikę konopną i zarejestruj się. Tanio podobno nie jest, ale legal. Nie sprzątną Cię z ulicy za gieta w tej cenie.
  • 156 / 18 / 0

Ziomki. Czy jest ktoś kto przez MM przestał brać benzo, i jest gotowy uzasadnić czemu działa na niego lepiej niż ssri? Na adhd i przewlekłe bóle dostałem indice i tak sobie vapuje na wieczór 250mg. Chciałbym rozważyć z lekarzem czy 50mg rano a pozostałość czyli 200 na wieczór. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Substancje psychoaktywne powinny być dodatkiem do życia a nie na odwrót.
W innym przypadku będziesz wzywał pomocy głosem szopa pracza czego osobiście nie życzę lol
---- :korposzczur: -----
  • 1378 / 167 / 0
Awatar użytkownika

O.25 grama dziennie? Gram w 4 dni? Aż tak duże bóle masz czy o co chodzi? Piszesz raz benzo raz SSRI, o co ci chodzi, o bajere dla lekarza?
"The best political, social, and spiritual work we can do is
to withdraw the projection of our shadow onto others" C.G. Jung
ODPOWIEDZ
Posty: 2262 • Strona 198 z 227
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.