Medyczna Marihuana w Polsce - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 4 / / 0

Ja również zamierzam rozpocząć terapię MM - powód to bezsenność i stres w pracy.

Pytanie czy macie doświadczenie bo mam 22 lata i czy jest to przeciwskazanie? Studiuje i pracuje, kilka lat temu miałem hydroksyzynę od psychiatry na sen i uspokojenie, terapii u lekarza nie kontynuowałem a teraz zamierzam znowu pójść aby mieć historie leczenia.

Jakieś rady?
Również poproszę o rekomendacje n PW
  • 10 / / 0

Musisz mieć jakąś historie leczenia, recepty nic nie masz?

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Polacy proponują sprzedaż narkotyków umarłym w nowej grze Dead Dealer

Forestlight Games od dłuższego czasu pracuje nad Dead Dealer, czyli produkcją w której wcielimy się w nietypowego sprzedawcę narkotyków. Naszym klientem docelowym będą truposze, którzy nawet po śmierci nie są w stanie poradzić sobie z nałogiem.
  • 4 / / 0

Ta hydroksyzyna była kilka lat temu jak miałem z 16 lat, recepty nie posiadam ale jak bym zadzwonił do przychodni może jakieś dokumenty by były.
Na dniach zapisuje się prywatnie i tam opowiem o swoich dolegliwościach a następnie jedna z popularnych klinik lub też jakaś rekomendacja z pw jesli ktoś napisze
  • 330 / 85 / 0

jest jedna apteka w polsce która ma konopie 1%THC 12cbd. Kurwa 500km ode mnie. Będę jutro tam dzwonił, może uda się zrobić przetowarowanie do mojego miasta, ale ma 99,5% nie. Na wysyłkę oczywiście też nie. Ech.

Pewnie są jeszcze jakieś apteki które mają nie podpięte do ktomalek/gdziepolek
  • 579 / 41 / 0

20 czerwca 2021DlugiRekaw pisze:
Witam,

Problem w tym że nie mam za bardzo dokumentacji medycznej poza tą z ośrodka %-D
Ukończenie terapii moze byc wskazaniem do terapii medyczna.
Alkoholików glownie to dotyczy ale i narkomana znam takiego co dostal.

@szufladziarz

Ile kosztuje gram tej cbd?
  • 330 / 85 / 0

Nie ma jej w ogóle w hurcie. Raz rzucili do jednej hurtowni I była podobno za 30netto g aurora kosztuje czasem 48 netto i wiecej

A tamta apteka ma błąd juzndzwonilem wcale tegonjienmaja
  • 10213 / 1980 / 0

Medyczne zioło na "stres w pracy"? To już właściwie prawie jak "na gorszy dzień" : D
Jeśli to przejdzie, to koniecznie daj tu znać - będzie jasne, że piszą każdemu chętnemu. Żeby tylko media nie zainteresowały się tematem.
  • 330 / 85 / 0

@jezus_chytrus niestety hurtownia która miała 1/12cbd nie zamierza już się tym zajmować, bo było małe zainteresowanie aptek i sporo strat dla nich bo zwykle się przeterminowały :( być może pojawi się 8/8.
  • 64 / 2 / 0

Czy marihuana może mi pomóc na takie problemy jak zmęczenie, senność, brak apetytu, poddenerowanie ?
Oprócz tego zaburzenie lękowe, ale na to wątpie że pomoże.
Raczej sativa czy indica ? Z DM wydaje mi się że lepiej działa sativa, po indice dużo częsciej jakieś dziwne wkręty łapie.
Cbd nic nie pomaga, próbowałem olejków i palenia.
Faza nie musi być mocna , nie tego szukam , choć z raz w tygodniu mogła by być mocniejsza :)
Czy po medycznej serio rzadziej łapią jakieś negatywne wkręty ?
  • 29 / 9 / 0

To jest straszny mit.
Medyczna czy nie medyczna. Zioło to Zioło. Jak po tej z ulicy masz schizy to po tej z apteki tez będziesz je mial i to pradwopodobnie mocniejsze bo w aptekach mocny sort :P
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata