Medyczna Marihuana w Polsce - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1260 / 140 / 0

ciekawe, czy gdyby od początku mojego jarania nie musiałbym się bać złapania, czy lękowe działanie THC byłoby na podobnym poziomie? na szczęście po 18 latach nadal odczuwam pozytywne efekty mj i z komponentą lękową potrafię sobie dobrze radzić, ale ciekawe jak bardzo zostało to rozdmuchane przez 'warunki środowiskowe'. taka spekulacja przy sobotnim wieczornym chilloucie. peace!
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

@mietowy3 normalne (przynajmniej dla mnie) jest to że mj pogłębia u mnie lęki i różnego rodzaju psychodeliczne/schizofreniczne myśli. Nie polecam w ogóle tego palić jak się tak po tym czujemy.

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Nieoficjalny komentarz Aurory w sprawie zarzutów o słabą jakość części suszu

W zeszłym tygodniu weednews.pl informowało o słabszej jakości suszu od Aurory, chodziło głównie o część partii produktu Aurora Cannabis Flos THC 22%. Zarzuty i reklamacje pacjentów dotyczą głównie wyglądu suszu, który jest mocno rozdrobniony oraz jego zbytniego wysuszenia. Od przedstawiciela Aurory portal otrzymał komentarz do całej sprawy, nie jest to jednak oficjalny komunikat spółki.
  • 8 / / 0

No właśnie, działanie przeciwlękowe.
Mamy do wyboru THCA, 9THC (te popularne), 8THC, THCV.

U mnie np ustawienie waporyzatora pod THCV wywołuje lęki. A jak u Was, ktoś zwracał uwagę na te odmiany i co dana daje?
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

@warszawa24 a jaki susz waporyzowałeś?
  • 543 / 37 / 0

23 stycznia 2021mietowy3 pisze:
ciekawe, czy gdyby od początku mojego jarania nie musiałbym się bać złapania, czy lękowe działanie THC byłoby na podobnym poziomie?
Ciekawa rozkminka.
Mysle ze nielegalnosc nakręca stres.
Nawet po tym jak zostalem pacjentem medycznym wciaz odczuwam stres w kontakcie z policyjom.
Ciezko przekuc stare nawyki. Ale da sie tez oswoić w pewnym stopniu.

Pracuje nad tym zeby przestac sie bac pozbawienia wolności.

Odnośnie waporyzacji
Nie sterowalem nigdy temp pod poszczególne kanabinoidy.

Ale sesja na 187 stopni przynosi mniej ubijajacy efekt niz sesja po kolei od 187 do 210.
Przez dlugi czas wapowalem 182-187 max. Niemniej jednak aktualnie wysysam kanabinoidy z wkładu do cna wlasnie na 210.

Jakie sa wasze odczucia odnosnie temperatur i wplywu na faze?

Dzialanie lękowe i paranoidalne konopii odczuwam przy przedawkowaniu THC (co mi sie czasem zdarza wieczorami gdy akumuluje mi sie kilka sesji) %-D

Jeszcze pytanko orientujecie sie jak z dostepnoscia suszu w aptekach?
Z tego co wiem nie ma red no2 i jest koncowka aurory 22.
Jakies planowane dostawy?

Z tego co wyczytalem
Red no2 nie bedzie do końca lutego conajmniej.
Aurory jest wszedzie pelno 20 i 22.
  • 8 / / 0

26 stycznia 2021vzpe pisze:
@warszawa24 a jaki susz waporyzowałeś?
Aurora 20.
  • 9695 / 1877 / 0

Ja stresowałem się nawet paląc w kraju, gdzie jest pełen legal. W największym parku, gdzie co rusz ktoś jarał i opary było czuć wszędzie, co chwila oglądałem się na boki i za siebie.... polska mentalność...
  • 8 / / 0

26 stycznia 2021wonszgrzybojad pisze:
Jakie sa wasze odczucia odnosnie temperatur i wplywu na faze?
Im wyższa tym lepiej kopie. Mnie np przy 160 czy 170 nie rusza.
  • 174 / 9 / 0

a to najlepiej odrazu ustawic docelowa temp vaporyzacji na cała sesje ?(u mnie to 220stopni) czy jakos powoli zwiekszac np od 200,205,210,215 i 220? mi osobiscie zalezy by przy waporyzacji wyciagnac jak najwiecej THC z suszu.
  • 3420 / 1426 / 1

Najwięcej THC z waporyzacji przy 233 st Celcjusza się uzyskuje (jeszcze jest kwestia wilgotności) med7czjnegdo towaru mowa o redno2. Natomiast jest to najmniej ekonomiczna też jednocześnie forma waporyzacji. Duże lepiej zastosować 180 stopni i dłużej cieszyć się niewiele niższym stężeń iem, niż przepalać momentalnie towar i mieć potem z niego sam do niczego nie nadający się materiał.

Tak opowiedział mi dr Walerian Pankiewicz. To jeden z ekspertów odnośnie wprowadzania i zastosowania medycznej na naszym, rynku. Osoba, która latami walczyła o jej dostępność w aptece. Wie, co mówi na pewno.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 2095 uczestników Wejdź na czata