Medyczna Marihuana w Polsce - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 10 / / 0

Jak się nie wie co się robi i jak co brać to takie są skutki nic dodać nic ująć urwana głowa i odklejka od realnego świata :D
  • 517 / 31 / 0

. do kasacji (ponioslo mnie jak przeczytalem posta powyzejheheh)

Dr Shopping, czyli jak państwo traci miliony na psychotropach

Tylko w ubiegłym roku fundusz zdrowia stracił co najmniej 14 milionów złotych, refundując leki psychotropowe, które trafiają na czarny rynek. Reporter TOK FM w trakcie prac nad materiałem odkrył luki w systemie i bezczynność instytucji państwa. Efektem są ogromne straty finansowe, ale też społeczne. Proceder trwa od dawna.

Playboy uruchamia kampanię promującą legalizację, dekryminalizację i destygmatyzację marihuany

Playboy uruchomił kampanię promującą legalizację i reformę prawa dotyczącego konopi indyjskich. Wraz z kampanią dyrektor generalny Playboya, Ben Kohn, opublikował komentarz wzywający Kongres USA do podjęcia właściwych działań i uchwalenia historycznej ustawy MORE, aby zalegalizować konopie indyjskie na poziomie federalnym, wykasować rejestry karne osób z wcześniejszymi wyrokami za posiadanie marihuany i zainwestować pieniądze w społeczności. które zostały poszkodowane przez wojnę z narkotykami.
  • 12 / / 0

Prosze o pomoc i dobra rade.

Otoz tak - mam historie leczenia przez ponad rok od dwoch psychiatrow (epizod duzej depresji, uzaleznienie od alkoholu i bdz). Bylem juz pacjentem medycznej marihuany, ale skonczylo sie na jednej wizycie, zasadniczo bo mi bylo szkoda kwitu. Od czasu tamtej wizyty minelo juz bardzo duzo czasu (od wizyty chyba rok, ale byly problemy z dostepnoscia ziela wiec bibule ktora zrealizowalem mialem chyba w kwietniu). Obecnie nic mi nie dolega i nie mialem zadnych wizyt u psychiatry od ponad roku, nic co moge udokumentowac.

Bede atakowal nowa klinike konopna, gdyz jest duzo tansza od tamtej, ktorej uzywalem. Zastanawiam sie jak podejsc do tematu, zeby dostac recepte na indyjke. Mam za to mozliwosc odbycia darmowej wizyty u psychiatry, tak zeby miec jakas podkladke ze dalej sie lecze. Pytanie jakie objawy mu podsunac, zeby na podstawie tych objawow potem w klinice dostac to, czego chce.

W kolko tylko sativa i sativa, ile mozna %-D. Jakies pomysly?
  • 235 / 9 / 0

Według mnie aurora 20% powinna być dla ciebie chętnie wypisana przez lekarza psychiatry gdyż ma działanie przeciwlękowe uspokajająca oraz nasenne i relaksujące sativy jak wiemy pobudzają więc są chętnie stosowane w depresjach. Przynajmniej tak jest na stronie Aurory
  • 1155 / 111 / 0

za bardzo introwertyczne
  • 235 / 9 / 0

Informacje dla pacjentów z pewnego źródła niestety Lemon czyli red no dwójka ma być w aptekach dopiero od stycznia też się zawiodłem niestety na tym pomyślałem że w listopadzie już się pojawi a to była Fajna Sativa. Która działała według mnie dłużej niż aurora 22% oraz nie chciało się po nim spac spać mówię jak działało to na mnie każdy ma inny organizm
  • 400 / 15 / 0

obstawiam że za maks 5 może maks 10 lat mj najpierw zostanie zdepenalizowana a potem zalegalizowana w Polsce.

big up! :liść:
  • 235 / 9 / 0

Up racja. Chociaż mi się wydaje że to jest kwestia Zmiany rządu ale Polska też powinna pomyśleć nad tym bo w okresie Pan Demi by dużo na tym zarobiła
  • 9405 / 1590 / 0

Podobne przewidywania czytałem / słyszałem już 10 lat temu więc ja jestem sceptyczny, ale daj Boże...

Wpierw musi się zmienić partia rządząca i jest na to cień szansy po tej akcji z aborcją. Oczywiście jeśli choć część ich zwolenników ma mózgi, potrafi wyciągać wnioski i nie jest zwyczajnie ślepo wierna za 500 zł miesięcznie ...
Do tego chyba nigdzie indziej na świecie kościół (katolicki - bo kraje muzułmańskie to zupełnie inna bajka) nie ma tak mocnej pozycji i wpływu na władzę. A kościół jakie stanowisko w tej sprawie ma, nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.

Nie wiem, skąd taki optymizm... są jakieś przesłanki, które dawałyby taką nadzieję?
  • 235 / 9 / 0

Ja przynajmniej gdzieś niedawno wyczytałem że gubernator Waszyngtonu rozmawiać z prezydentem naszym w sprawie marihuany tylko coś mi przeszło przez uszy bo podobno dużo teraz nowych Stanów legallyzuje w celu pozbycia się skutków Pan Demi i że naszemu kraju by to pomogło
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1759 uczestników Wejdź na czata