Medyczna marihuana w Polsce

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 187 / 11 / 0

Co jeśli złapią mnie z z naładowanym waporyzerem medycznej. Bedzię tam odrobina medycznej a resztę będzie niezbędny susz CBD . To na badaniach może nie wyjść , że to medyczna przy tym wymieszaniu ? Bo proporcje THC i CBD się zmienią ? Jak może tutaj sie skończyć taki problem ?
  • 187 / 11 / 0

Jakie wam dawkowanie przeważnie przepisuje lekarz ? Przypisuje wam abyście brali codziennie czy też w razie potrzeby ?

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Na widok radiowozu pośpiesznie gasili światła w aucie

...co okazało się nie być najrozsądniejszym posunięciem.
  • 2524 / 864 / 1

Musi napisać codziennie jeżeli chcesz na recepcie więcej mieć (np 10gram). Jest to absurdalny wymóg, ale tak trzeba pisać.
  • 187 / 11 / 0

A jak wygląda dawkowanie ? Jak lekarz przeważnie zaleca dawkować ?
  • 783 / 80 / 0

Jest tu może ktoś korzystający, z Lublina? Może podzieliłby się namiarem na otwartego lekarza? Może być pw. Byłbym bardzo wdzięczny bo nie mogę nic znaleźć. W Warszawie owszem, ale w Lublinie zero :/
  • 119 / 2 / 0

Czy myślicie, że jest możliwość dostania no.2 na ADHD?
Lecze się medikinetem, natomiast on nie w każdej sytuacji jest pożądany ze względu na to, że przytłumia emocje. Do interakcji społecznych znacznie bardziej przydałaby mi się vaporyzowana sativa.
  • 11 / / 0

Czy też miewacie tak silne migreny następnego dnia po użyciu? Dla mnie ten Red No 2 jest zdecydowanie za mocny.
  • 187 / 11 / 0

Tak Udało się :) Mam to :) Co było jeszcze nie do pomyślenia pare lat temu to teraz jest faktem. Rok temu zalegalizowali Kave Kave .Teraz mogę legalnie posiadać mj :) Polecam Medicane. Miła obsługa i miły lekarz . Wypisał 10g . W aptece kupiłem za 590 pln spodziewałem sie droższej ceny. Spróbowałem i zaledwie 13 mg z bonga całkiem wyraznie podziałało .

Trzeba tutaj pamietać , że lekarz nie wypisze każdemu. Trzeba mieć historie choroby, ja od dawna sie leczę na bóle.
  • 27 / 2 / 0

20 sierpnia 2019kavakawa pisze:
W aptece kupiłem za 590 pln spodziewałem sie droższej ceny.
A w jakiej aptece jest po tyle bo podobno w hurtowniach jest na brakach a teka cena to już w ogóle cud :)
  • 187 / 11 / 0

Up
W aptece Ziko
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata