Oddawanie krwi a neuroleptyki.

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 0 / / 0

Witam, mam pytanie dla obeznanych w temacie leków. Czy mogę oddać krew przyjmując neuroleptyk (ampisulpiryd) i pragabalinę na noc ?
  • 2982 / 184 / 0

Powiedz ludziom od krwiodastwa co bierzesz a sie dowiesz. Ale odpowiedź brzmi: nie.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Jak alkohol zwiększa ryzyko przedwczesnej śmierci

Codzienne serwowanie sobie czegoś mocniejszego oznacza wyższe ryzyko przedwczesnej śmierci, ostrzegają badacze z Washington University School of Medicine w St. Louis.
  • 2 / / 0

U mnie wykazało ostatnio 8 rodzajów benzodiazepines, amfe, amfopochodne jakieś, nie pamiętam dokładnie.. biorę leki ..i przygarne coś tam zawsze he

-------------------------------------------------------

Biorę leki...miałem badania wykazało 8 benzodiazepines, amfe, amfo pochodne he

Scalono. taurinnn
  • 787 / 89 / 0

Mój znajomy kiedyś oddawał osocze za siano, jak ja z nim poszedłem to powiedziałem że biorę olanzapinę. Lekarz nie zgodził się na oddanie osocza.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata