Kompletny Detox

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 10 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2011
  • 7083 / 668 / 0


Mam dosc cpania, to mnie przerasta, ogranicza.Chce to wszystko rzucić.Zastawie jedynie :papieros: :wino:
Mianowicie rzucam mj, kodeinę, benzodiazepiny.Nie myślcie, ze z tych trzech substancji psychoaktywnych zejdę i będę napierdalał codziennie pół litra wódki, jedynie czasem do meczu czy na spotkanie ze znajomymi 2 -3 piwka czy jakieś winko.
koda spuszczona w kiblu, dla mamy powiem, żeby schowała benzo i być może wejdę na antydepresant. :tabletki:
Rejestracja: 2019
  • 22 / 3 / 0


Powodzonka.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Brytyjka wyrzucona z USA. W telefonie wiadomości o kokainie

Brytyjska turystka została zatrzymana przez amerykański służby imigracyjne na ponad 24 godziny, a następnie deportowana do kraju, ponieważ w jej telefonie znaleziono wiadomość dotyczącą zażywania kokainy.
Rejestracja: 2009
  • 594 / 30 / 0


Ujebany, powiem Ci że trochę z deszczu pod rynnę bo teraz się wjebiesz wg. statystyk w 2 najbardziej legalne i też niszczące nałogi. Ja bym pozostał na twoim miejscu przy lekach, naprawdę jest tego sporo i można czerpać satysfakcję.
Rejestracja: 2016
  • 467 / 245 / 2


Po czym cię takie przemyślenia dopadły? Przecież nie jest tak, że ci się stuff nagle znudził :)
Ile trwa twój obecny ciąg kodowy/bzdpnowy?
Rejestracja: 2018
  • 731 / 167 / 0


Przeżywasz właśnie nawrócenie. Każdy tak miał, czy to opio, stimy czy benzo. To coś jak "nigdy więcej" powtarzane jak mantra na kacu. Nie chcę cię zniechęcać i życzę sukcesu, ale jako realista czuję że za maks 2-3 tyg o tym zapomnisz i wrócisz do jakiegoś opio czy benzo. Może nawet szybciej, jutro na przykład. Tak czy inaczej powodzenia.
Rejestracja: 2011
  • 1778 / 604 / 0


@UJebany Jak tam, Ci idzie?
Rejestracja: 2016
  • 2235 / 294 / 3


11 lutego 2019Rokison pisze:
Ujebany, powiem Ci że trochę z deszczu pod rynnę bo teraz się wjebiesz wg. statystyk w 2 najbardziej legalne i też niszczące nałogi. Ja bym pozostał na twoim miejscu przy lekach, naprawdę jest tego sporo i można czerpać satysfakcję.
No, niech lepiej nie rzuca tabletek, niech przy nich zostanie, złota rada xD
Skąd myśl, że teraz się uzależni od szlugów i alkoholu? Przy założeniu, że nic w spożyciu tych substancji się u niego nie zmieni, to rzucenie mj, kody i benzo to już krok do przodu.
Rejestracja: 2016
  • 532 / 58 / 0


Imo żaden alkohol, a szczególnie fajki, tak nie zniewala człowieka i robi z niego bestie która o jednym myśli, jak opio, więc co ma nie zrec tabletek xd

Szczególnie że napisał, że chce ZOSTAWIĆ TYLKO alko I SZLUGI, czyli jak rzuci opio, benzo i mj to 3 używki mniej a to = zdrowiej dla niego.

A co do nawrócenia - zapewne go zaczęło najzwyczajniej męczyć opio w ciągu, bo co to za przyjemność, kiedy żyjesz od wzięcia do wzięcia i juz przy wzieciu człowiek myśli o tym że bez tego fatalnie się czuje, że musi kolejny hajs wydać, a i euforia zanika.
Opio jest przyjemne tylko na początku i chwilowo na skrecie. Potem przemienia się to w agonalne cpanie aby przeżyć.
Rejestracja: 2010
  • 649 / 8 / 0


Ja szanuję kolegę. Tez powiedziałem dość psuciu mózgu. Chociaż marihuana leczy raka więc zostaje ;)
Rejestracja: 2018
  • 352 / 32 / 0


Ile trwa skręt z opio? (Pomijając metadon) No skręt z benzo trwał u mnie 5 miechów i były to różne etapy: na początku głównie paranoja, potem chwilowa euforia po odstawce, potem depresja odstawienna, potem nawrotu głodu narkotykowego.. MEGA męczące. A dni bez benzo nie lecą jak zwykle lajtowo, tylko dłuży sie ten wpierdol. A jako, że cierpię na zaburzenia lękowo-depresyjne, to otchłań paranoi nie miała końca, a w głowie tylko jedna myśl: "Nie dasz rady". Teraz to mi się antydepresant wkręcił i czuję się w chuj lepiej niż na benzo, to straszny syf w długich ciągach.
Posty: 10 Strona 1 z 1
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 63 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość