Kompletny Detox

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 5495 / 406 / 0

Mam dosc cpania, to mnie przerasta, ogranicza.Chce to wszystko rzucić.Zastawie jedynie :papieros: :wino:
Mianowicie rzucam mj, kodeinę, benzodiazepiny.Nie myślcie, ze z tych trzech substancji psychoaktywnych zejdę i będę napierdalał codziennie pół litra wódki, jedynie czasem do meczu czy na spotkanie ze znajomymi 2 -3 piwka czy jakieś winko.
koda spuszczona w kiblu, dla mamy powiem, żeby schowała benzo i być może wejdę na antydepresant. :tabletki:
  • 22 / 3 / 0

Powodzonka.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Przemycał narkotyki do Chin. Zamiast więzienia dostał karę śmierci

Sąd w prowincji Liaoning na północy Chin skazał w poniedziałek na śmierć obywatela Kanady Roberta Lloyda Schellenberga. Miał on stać na czele grupy przestępczej zajmującej się przemytem narkotyków.
  • 506 / 24 / 0

Ujebany, powiem Ci że trochę z deszczu pod rynnę bo teraz się wjebiesz wg. statystyk w 2 najbardziej legalne i też niszczące nałogi. Ja bym pozostał na twoim miejscu przy lekach, naprawdę jest tego sporo i można czerpać satysfakcję.
  • 222 / 25 / 2

Po czym cię takie przemyślenia dopadły? Przecież nie jest tak, że ci się stuff nagle znudził :)
Ile trwa twój obecny ciąg kodowy/bzdpnowy?
  • 416 / 82 / 0

Przeżywasz właśnie nawrócenie. Każdy tak miał, czy to opio, stimy czy benzo. To coś jak "nigdy więcej" powtarzane jak mantra na kacu. Nie chcę cię zniechęcać i życzę sukcesu, ale jako realista czuję że za maks 2-3 tyg o tym zapomnisz i wrócisz do jakiegoś opio czy benzo. Może nawet szybciej, jutro na przykład. Tak czy inaczej powodzenia.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata