Kompletny Detox

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 5495 / 406 / 0

Mam dosc cpania, to mnie przerasta, ogranicza.Chce to wszystko rzucić.Zastawie jedynie :papieros: :wino:
Mianowicie rzucam mj, kodeinę, benzodiazepiny.Nie myślcie, ze z tych trzech substancji psychoaktywnych zejdę i będę napierdalał codziennie pół litra wódki, jedynie czasem do meczu czy na spotkanie ze znajomymi 2 -3 piwka czy jakieś winko.
koda spuszczona w kiblu, dla mamy powiem, żeby schowała benzo i być może wejdę na antydepresant. :tabletki:
  • 22 / 3 / 0

Powodzonka.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Tragiczny finał stypy. 97 osób zmarło po wypiciu alkoholu

97 ofiar śmiertelnych. To bilans uroczystości pogrzebowych, które odbyły się w stanie Uttarakhand w Indiach. Okoliczni mieszkańcy zmarli po spożyciu nielegalnego alkoholu.
  • 506 / 24 / 0

Ujebany, powiem Ci że trochę z deszczu pod rynnę bo teraz się wjebiesz wg. statystyk w 2 najbardziej legalne i też niszczące nałogi. Ja bym pozostał na twoim miejscu przy lekach, naprawdę jest tego sporo i można czerpać satysfakcję.
  • 222 / 25 / 2

Po czym cię takie przemyślenia dopadły? Przecież nie jest tak, że ci się stuff nagle znudził :)
Ile trwa twój obecny ciąg kodowy/bzdpnowy?
  • 416 / 82 / 0

Przeżywasz właśnie nawrócenie. Każdy tak miał, czy to opio, stimy czy benzo. To coś jak "nigdy więcej" powtarzane jak mantra na kacu. Nie chcę cię zniechęcać i życzę sukcesu, ale jako realista czuję że za maks 2-3 tyg o tym zapomnisz i wrócisz do jakiegoś opio czy benzo. Może nawet szybciej, jutro na przykład. Tak czy inaczej powodzenia.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata