Metoda Harego na "czysty" metkat + metoda oczyszczania

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 422 / 31 / 0

munieslaw pisze:
post1358675.html?hilit=kwasku#p1358675
post1637096.html?hilit=kwasku#p1637096
tutaj masz wyjaśnienie kwasku, dlaczego nie powinno się go dodawać zamiast octu. Z tym węglanem sodu były tutaj już rozkminy, poszukaj.
NO ok, ale zostaje jeszcze ocet - czy on się nadaje do tej reakcji z weglanem?
  • 154 / 22 / 0

Tego nie wiem.

post523852.html?hilit=sodu#p523852 tutaj podobna rozkmina

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.
  • 762 / 169 / 0

09 lutego 2019RekreacyjnyHarry pisze:
10 lutego 2019WrakCzlowieka pisze:
Nie wiem czy dobra metoda czy nie, ale pisz więcej. Od jakiegoś czasu kolekcjonuje te posty, pomagają mi w cięższych chwilach. Serio.
Miło mi, a moge wiedzieć w jaki sposób Ci pomagają?
Znacznie poprawiają mi humor.
  • 3 / / 0

5. Do metylokatynonu dodajemy coś kwaśnego, np kwas cytrynowy w ilości 1.5 do 2ml przy calej paczce. Dodajemy 1/3 łyżeczki wyprażonej sody oczyszczonej. Czekamy 15-30 minut i filtrujemy znanym sposobem z strzykawką. Najlepiej zrobić to dwa razy. Jak ktoś nie w temacie - jony manganu w srodowisku kwasnym z weglanem sodu reaguje w ten sposob, ze jony manganu przeprowadza w weglan sodu, ktory nie rozpuszcza sie w wodzie - zostaje na filtrze, a ponadto slabo wchlania sie z przewodu pokarmowego, wiec mozna wylewać to do zlewu nawet bez filtracji. Metoda wymaga ulepszenia, moze kiedys przeczyta to jakis chemik i mnie opierdoli/pochwali :ojeju:
Po co ten kwasek? Kwas cytrynowy jest mocniejszy od węglowego, więc go wyprze z jego soli -> mangan pozostanie w roztworze.
  • 422 / 31 / 0

10 lutego 2019r_wojaczek pisze:
5. Do metylokatynonu dodajemy coś kwaśnego, np kwas cytrynowy w ilości 1.5 do 2ml przy calej paczce. Dodajemy 1/3 łyżeczki wyprażonej sody oczyszczonej. Czekamy 15-30 minut i filtrujemy znanym sposobem z strzykawką. Najlepiej zrobić to dwa razy. Jak ktoś nie w temacie - jony manganu w srodowisku kwasnym z weglanem sodu reaguje w ten sposob, ze jony manganu przeprowadza w weglan sodu, ktory nie rozpuszcza sie w wodzie - zostaje na filtrze, a ponadto slabo wchlania sie z przewodu pokarmowego, wiec mozna wylewać to do zlewu nawet bez filtracji. Metoda wymaga ulepszenia, moze kiedys przeczyta to jakis chemik i mnie opierdoli/pochwali :ojeju:
Po co ten kwasek? Kwas cytrynowy jest mocniejszy od węglowego, więc go wyprze z jego soli -> mangan pozostanie w roztworze.
Kwasek po to, żeby mangan zostawił jony w odpowiednim stopniu, Chociaż nie wiem jak to ugrać, moze masz racje - Co do "kwasu węglowego" to wcale nie kwas a weglan sodu o wysokim PH, i to on jest kluczowy w reakcji, bez niego to ten przepis jest jak kazdy inny.
  • 560 / 54 / 0

metoda ciekawa... jednakże... jony manganu podczas testu są nadal obecne

gratki za pomysłowość

prawdopodobnie duża ilośc mięsa zjedzonego PRZED zapodaniem kota ( + - 2 godziny przed ) da więcej niż owa metoda... z uwagi na zawarte w mięsie żelazo, które to zmniejsza wchłanialność manganu nawet do...0% jak jest na prawdę, organizm powie sam... ( po jakimś czasie wiadomo o co biega ) tak czy siak suple i dobra dieta to podstawa.
  • 64 / 4 / 0

[mention]DuchPL[/mention] ma tu znaczenie rodzaj mięsa?
  • 1641 / 163 / 0

Szpinak ma chyba nawet więcej żelaza niż mięso.
  • 422 / 31 / 0

DuchPL pisze:
metoda ciekawa... jednakże... jony manganu podczas testu są nadal obecne

gratki za pomysłowość

prawdopodobnie duża ilośc mięsa zjedzonego PRZED zapodaniem kota ( + - 2 godziny przed ) da więcej niż owa metoda... z uwagi na zawarte w mięsie żelazo, które to zmniejsza wchłanialność manganu nawet do...0% jak jest na prawdę, organizm powie sam... ( po jakimś czasie wiadomo o co biega ) tak czy siak suple i dobra dieta to podstawa.
Znasz jakieś profesjonalne przepisy na metkat i ile zostaje w nim mg manganu? Byłoby mi miło.
  • 560 / 54 / 0

tak... metody produkcji bez nadmanganianu potasu...
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata