Jak wjebac się w gowno

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0

Hej
Znalazłem się na forum po moim ostatnim miesiącu ostrego nadużywania
Wiem ze jest tu dużo doświadczonych osób wiec liczę na pomocne komentarze .
Przez ostatnie 6 miesięcy dosyć często waliłem fetę czasem mefedron chociaż wydawało mi się ze mam nad tym kontrole .. normalnie pracowałem wykonywałem swoje zajęcia ale gdzieś ciagle byłem w jakiejś depresji w przerwach od nie walenia ... Przynajmniej raz w miesiącu musiałem poleciec 3 dni pod rząd z ćpaniem . Wtedy zazwyczaj bawiłem się w towarzystwie jednej z koleżanek która na codzień żyła pigułami paleniem trawy i piciem . Również dużo znajomych z mojego towarzystwa jest wjebanych w kwasy piguły . Wszystko mam na wyciągnięcie ręki . A Ci ludzie wydają się być szczęśliwi ??? Przechodząc do sedna sprawy ostatnio dostałem w swoje posiadanie lek o cudownej nazwie xanax i zaczęła się zabawa . Ostatnie 3 tygodnie sprowadziły mnie do takiego parteru ze nie wiele pamietam . Wszystko było mieszane ze wszystkim . Jednej nocy były wrzucane piksy wciągana feta +xanax i alko. Dziś jestem 7 dzień czysty . Zostały paranoje i leki i tłumaczenie sobie ze to co mam teraz w głowie to jest tylko w mojej głowie . Nie chce do tego wracać ale boje się moje środowisko ciagle żyje tymi tematami . Dziś ogarnelem sztukę mefedronu i oddałem koledze . Chce być trzeźwy .
  • 761 / 89 / 0

Zmień środowisko, zmień znajomych.
Ludzie, których opisujesz jako szczęśliwych, mogą być szczęśliwi tylko z pozoru. Zresztą, tak samo było z tobą, a doły brały cię, gdy nie ćpałeś.
Suplementuj się dobrym pokarmem (orzechy, warzywa, owoce), do tego zacznij się ruszać (bieganie, rower, basen, koszykówka), a twój stan psychiczny powinien z dnia na dzień ulec znacznej poprawie. Powodzenia!

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Legalizacja bez edukacji. Problemy lekarzy z medyczną marihuaną

W teorii każdy lekarz może wypisać receptę na medyczną marihuanę. W praktyce nieliczni mają na jej temat wystarczającą wiedzę. Ministerstwo Zdrowia nie kwapi się, aby pomóc to zmienić, więc środowisko lekarskie radzi sobie samo.
  • 8 / 3 / 0

Skoro oddałeś mefedron koledze to wygrywasz z tym ścierwem. Każdy taki gest/incydent przechyla szalę zwycięstwa na Twoją stronę.
  • 211 / 98 / 0

kocham czytac takie rzeczy bo siebie sobie przypominam tylko ze nie fisiowalem i kiralem dalej az do teraz to juz 7 lat ale ten czas leci a ty sie wyprowadz na drugi koniec polski i daj se bana zeby z nikim nie mowic o cpaniu ale pewnie jak się lepiej poczujesz to cos ci podpowie zeby sobie znowu ogarnac i za 7 lat bedziesz jak ja z usmiechem na ustach nacpany czytal takie rzeczy i przypominal stare dobre i beztroskie czasy chyba ze zamiast jak ja bedziesz jak ci co byli inni ode mnie nie mowie lepsi gorsi ale oni juz nie zyja

Masz 3 opcje przejdzie ci skurwienie w mozgu i chocbys sobie huja gryzl ze smaku na jakies cpanko nie mow tego DO KONCA ZYCIA MUSISZ TO POWSTRZYMYWAC

Albo sobie cpaj i zyjbjak ja tylko musisz byc jak ja a nikt nie jest ty na pewno po prostu nie umrzyj i będzie ok

Albo huja kladz na to co sluszne huja kladz na wszystko cpaj hulaj dusza tańce swawola i umrzesz ale ja napisze o tobie w dziale zgony uzytkownikow i nie bedziesz noname
Użytkownik nieaktywny
  • 48 / 8 / 0

Nie masz się co oszukiwać, nałóg lubi czekać i się upomni o Ciebie w pewnym najsłabszym momencie.
Znajdź sobie dziewczynę, idź do pracy, miej jakieś hobby.
Krótko się tym bawiłaś i to może Cię uratować.
Pomyśl dlaczego wpadłeś w te używki, tam masz problem. Postaraj się go szybko zrozumieć i nie ciągnąć.
  • 1500 / 205 / 0

Wątpię, być cofnął się na tym etapie. Ale tego życzę szczerze.

Ogólnie przejebane i see u w dziale "detox".
  • 2 / 1 / 0

autorze teamtu ale o co pytasz ?
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata