Odstawianie Benzo i zolpidemu

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1 / / 0

:lsd: Witam. Jestem nowy na forum. Postanowiłem założyć temat bo widzę dużo ludzi meczacych się z tym samym problemem co ja. Zajadam clonazepam ponad 2 lata w dawce 4mg + szły zawsze dawki zolpidemu kiedyś po 1 tabletce potem 2..3.. Skończyło się na tym że żeby się wyspać potrzebowałem minimum 5 tabsow. 1 lutego akurat początek miesiąca zacząłem odwyk. Kiedyś próbowałem odstawic w pizdu odrazu skończyło się padaczka. alko nie pije. Psychol dał mi
Pregabaline biorę od wczoraj 150 rano i 150 wieczorem i od wczoraj ucialem 0,5 clona. Dodam że od 1 lutego odstawilem także zolpidem. Czyli idzie teraz
3.5 clona
45 mirty
Ketrel nasennie 100mg w zwyz (nie wiem do jakiej dawki mogę dojść??)
Pregabalina 300 dziennie narazie
Kolejna wizyta 15 lutego.

Co sądzicie o cieciach clona co można by do takiego zestawu dołożyć? Jak wasze spostrzeżenia? Może karbamazepina z 600 mg bo więcej nie chce jeśli już akurat mam w domu jej sporo. Chciałbym zejść w miarę bezpiecznie może ktoś doświadczony się wypowie.
Z góry dzięki mam nadzieję że dam radę.

Edit: z dniem 1 lutego rzuciłem całkiem fajki chociaż dziś się zlamalem i wyjaralem 5 za co jestem wściekły na siebie. Ale dalej nie jaram. Twardo będę się starał. Leki wydaje mi członek rodziny żebym nie opierdolil nic za dużo. Wczoraj poszedł trening siłowy. Jutra także idę i na saunę. Jakoś trzeba żyć. Dodam że czekam na małą operacje i siedzę w domu. Często nie mam co ze sobą zrobić. Od wypadku nie pracuje i zacznę dopiero po operacji za kilka miesięcy jak nie pół roku lub dalej. Mam też wsparcie w postaci kroplowek od sąsiadki elektrolitowe plus witaminy. Zastanawiam się co powie psychol 15tego i jak każe mi uciąć benzo w jakim tempie.
  • 65 / 1 / 0

Nie wiem czy to prawda ale mi kiedyś psychiatra zalecił jedzenie dużych dawek Wit b1 jak schodzilem z bromazepamu. Dorzuć do zestawu. Na pewno nie przeszkodzi a może coś pomoże. Dawki nawet możesz 4x25 mg. Niestety jest na receptę. Bez recki tylko 3mg. Życzę powodzenia i łączę się w bólu.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Sąd zobowiązuje do odwyku, a nie przymusza do leczenia

Po zmianie przepisów, nie można już nikogo zmusić do leczenia odwykowego, ale sąd może "zobowiązać" do podjęcia leczenia. Eksperci podkreślają, że to zmiana pozorna, bo nadal jest to leczenie alkoholików wbrew ich woli.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata