Marihuana - Waporyzacja, a przypał

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 6 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 0 / 1 / 0


Witam, pewnie wiele osób z naszego forum próbowało waporyzacji - inni są bardziej pozytywnie nastawieni, drudzy bardziej negatywnie. Jednak dziś nie o to chciałem was zapytać, tak jak widać po tytule, będzie omawiany tutaj temat "przypału" jaki wiąże ze sobą waporyzacja marihuany. Generalnie sam przekonuje się do waporyzacji, zresztą sam wypróbuję już Jutro, max Pojutrze jak to naprawdę jest z tym zapachem po buchu (oczywiście chodzi mi o pokój zamknięty) - jeżeli macie jakieś swoje opinie na temat zapachu i ogólnego przypału związanego z waporyzacją, możecie się podzielić, generalnie sam na necie wyczytałem że waporyzacja to jeden z najmniej przypałowych sposobów na konsumpcję marihuany, co z tego będzie? Przekonam się sam, jednak ciekawi mnie także wasza opinia na ten temat, piszcie śmiało - ja sam podzielę się swoją opinią, prawdopodobnie do końca tego tygodnia, od siebie dodam że będę testował "Fenix Mini" który wyłapałem za 449zł.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 26 / 5 / 0


Czuć w pomieszczeniu "dym" przez pewien czas, ale wystarczy szybko przewietrzyć i jest ok.
Ten dym natomiast nie pachnie "charakterystycznie".

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Skonfiskowaną marihuanę przerobią na leki

24 tony marihuany, skonfiskowanej przez policję od handlarzy narkotyków w Tajlandii, mogą zostać przekazane certyfikowanym instytucjom, by wyprodukowały z niej lekarstwa - podał dziś dziennik „The Nation”, cytując przedstawiciela władz.
Rejestracja: 2018
  • 17 / / 0


Ja używam DaVinci IQ i testowałem go w wielu w zamkniętych pomieszczeniach. Musisz komuś chuchnąć w twarz, żeby poczuł że to marihuana. Niestety nie wiem, czy Twój też tak działa.
Rejestracja: 2015
  • 78 / 16 / 0


Porównałbym to bardziej do pary po e papierosie, kiedyś kumpel palił u mnie pokoju e faja to para z niego miała bardziej intensywny zapach niż ta z Fenixa mini właśnie ;)
Rejestracja: 2011
  • 1107 / 74 / 0


W przypadku mojego sprzętu, przy zamkniętym pomieszczeniu oraz zamkniętym oknie, po zwapowaniu nabicia z 0.2 - 0.3 zapach utrzymuje się przez ok. 10 minut.
Przy otwartym oknie mniej niż 15 sekund.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 26 / 5 / 0


Ja zawsze myśałem że w domu wapo to stealth 100%. Wczoraj mama od razu wyczuła ocb dziwny zapach co prawda inny, co paliłeś? Zioła typu melissa, w e-papierosie (żeby zrozumiała).
Spojrzała na mnie. Nie uwierzyła od razu skminiła że zioło.

Stealth przy wapkach jest nieco przereklamowany, ale jest potencjał na spacer z vapo po parku np. wtedy ludzie widzą e-peta a zapach nie ma znaczenia.

W domu ze starymi nie polecam, mogą wejść w każdej chwili i od razu rozkminają co to za dzwine praktyki.
Posty: 6 Strona 1 z 1
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MaryPoppy i 1 gość