<< Outdoor 2019 >> - Wątek Ogólny

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

TMq

• 459 / 73 / 0

No i niby ten rozkład ma duży wpływ na działanie zielska, wziąłbyś poświęcił z gieta materiału w celach badawczych ususzył na słońcu i zdał trip raport porównując do normalnie suszonych tak w celach badawczych czy to prawda czy powielane bzdury.
Serio ciekaw jestem, aktualnie od dłuzszego czasu nie pale bo mi przestało służyć więc i nie uprawiam, zresztą nawet nie mam gdzie no i w efekcie końcowym możliwości eksperymentu ;)
  • 8749 / 1178 / 0

Gieta mi szkoda, bo z krzaka wyjdzie może 15 g suchego (może trochę więcej), ale oderwę kawałek i ususzę na słońcu.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Podczas pandemii Portugalczycy więcej spali, ale rzadziej sięgali po... narkotyki

W okresie epidemii koronawirusa mieszkańcy Lizbony spali dłużej niż przed nasileniem się przypadków Covid-19, a także rzadziej sięgali po narkotyki - wynika z opracowanego w kwietniu i maju, podczas obowiązywania przymusowej izolacji, studium zachowań mieszkańców Lizbony.

TMq

• 459 / 73 / 0

....uuu no to faktycznie też było by mi szkoda. Kurcze słaby plon, mam nadzieje że z tego drugiego habzia będzie dużo lepiej.
Pisałeś o zapachu, ja również miałem amnesia haze x durban poison sam zrobiłem krzyżówkę zapach durbana czyli dosłownie anyż, typowy dla zielska w ogóle był niewyczuwalny, jedynie z liści w trakcie wega ale to słabo wyczuwalny zpach typowy dla skunka. U Ciebie jak z zapachem i skąd pestki?
  • 224 / 53 / 0

Moja Lebanese Hashplant przeszła dziś sesje zdjęciową. Dobrze, że już nie rośnie wzwyż, bo przerosłaby okoliczne krzaki i byłby problem. Ma około 2,20-2,30m i topy zaczynają przybierać na masie :) Pod koniec września powinna być pod nóż.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 8749 / 1178 / 0

@TMq
Zapach jest bardzo delikatny (można uprawiać i suszyć bez filtra węglowego bez obaw, że ktoś wyczuje) - nie potrafię go rozpoznać, ale anyżu chyba nie czuję. Raczej przejął zapach od Amnezji.

Z tym zbiorem to takie moje szacunki nie poparte niczym - zgaduję : ) Kiedy wyschnie będzie widać lepiej. Nie zdziwiłbym się, gdyby waga pokazała np 30 g (ale wagi nie mam).
Na pewno zbiór jest bardzo zbliżony do zeszłorocznego (2 słoiki 0.75 L), który starczył mi na 6 miesięcy (1 bongo dziennie).

Pestki dostałem za darmo od 1 użytkownika forum - autorskie cross'y.

Passion #1 x Early Skunk da na pewno kilka razy więcej (tylko nie wiadomo jeszcze komu...). Te krzaki pachną z kolei bardzo intensywnie.

@Qlop
Piękna jest ta Lebanese Hashplant. W ogóle jarają mnie stare odmiany typu Mazar, Maroc, Passion 1...
  • 8749 / 1178 / 0

Żaden z moich krzaków nie ma szans na tytuł miss out'a 2019, w związku z tym ogłaszam nową konkurencję - miss pręcików ; )
Ten róż (czy tam magenta) jest efektowny.
Ciekawe, czy drugi krzak też takie ma - nie sprawdzałem do tej pory.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 3 / / 0

Jakiś automat do zasądzenia na szybko?
  • 8749 / 1178 / 0

Teraz już tylko pod lampą.
  • 71 / 2 / 0

I mnie dopiero co zaczynają się tworzyć pąki w głównych grubszych łodygach, odrosty ustawiam i krzyżuje obniżając cały czas wysokość.
Rośliny bardzo mocno odbiły na boki, ale to akurat skutek moich prac na spocie. Do rzuciłem na wierzch gleby kostkę włókna kokosowego mieszając delikatnie z ziemią. Cały czas "przerabiam" spota tak żeby miały jak największy przewiew i szczyty poustawiane i nie skręcone.
Myślę że koniec października będę gotowe do ścinki,przynajmniej duża część.
  • 8749 / 1178 / 0

^
Ja bym tam jeszcze wyciął z 15% największych liści - szczególnie na dole i tam, gdzie największy gąszcz. Jak pewnie dobrze wiesz, powietrze musi tam cyrkulować, a wielkie wiatraki potrafią zasłonić kwiatki tak, że te szybko łapią pleśń.
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 1223 uczestników Wejdź na czata