<< Outdoor 2019 >> - Wątek Ogólny

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 834 Strona 78 z 84
Rejestracja: 2014
  • 7093 / 789 / 0


Ściąłem dziś wszystko - wszystkie topy miały podobny dostęp do słońca i nie widać dużych różnić w rozwoju. Oczywiście główne pały są grubsze od tych dolnych, ale to norma.

Czytałem prawie w każdym artykule takie właśnie porady, by unikać światła słonecznego.
Jeśli dobrze pamiętam chodziło właśnie o rozkład THC do CBN.

Ta Amnesia Haze x Durban Poison jest REWELACYJNA pod względem dyskrecji. Zapach jest bardzo przyjemny, ale wyczuwalny dopiero gdy nos jest blisko kwiatka.
Gdyby stworzyć taką odmianę (i jeszcze dopracować ten efekt słabego zapachu) bardziej nowoczesną, to podejrzewam, że byłby niemały zbyt w naszym kraju, gdzie dla wielu ludzi zapach jest blokadą uprawy.

Ten krzak zacząłem już suszyć przy oknie - w całym mieszkaniu jest przewiew. Temperatura teraz to 24 C, a nad ranem będzie ze 20 C - więc całkiem dobrze.

Jeśli uda się zebrać mocno pachnącego Passion #1 x Early Skunk, to spróbuję water curingu.

TMq

Rejestracja: 2006
  • 449 / 69 / 0


No i niby ten rozkład ma duży wpływ na działanie zielska, wziąłbyś poświęcił z gieta materiału w celach badawczych ususzył na słońcu i zdał trip raport porównując do normalnie suszonych tak w celach badawczych czy to prawda czy powielane bzdury.
Serio ciekaw jestem, aktualnie od dłuzszego czasu nie pale bo mi przestało służyć więc i nie uprawiam, zresztą nawet nie mam gdzie no i w efekcie końcowym możliwości eksperymentu ;)

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Tańsza wódka z Łotwy, ciasteczka z marihuaną z Estonii

Republiki nadbałtyckie prześcigają się w obniżaniu akcyzy na alkohol i wyjątkowych ofertach handlowych. Wygrywa Estonia, gdzie można legalnie kupić produkty z marihuaną i płacić bitcoinami.
Rejestracja: 2014
  • 7093 / 789 / 0


Gieta mi szkoda, bo z krzaka wyjdzie może 15 g suchego (może trochę więcej), ale oderwę kawałek i ususzę na słońcu.

TMq

Rejestracja: 2006
  • 449 / 69 / 0


....uuu no to faktycznie też było by mi szkoda. Kurcze słaby plon, mam nadzieje że z tego drugiego habzia będzie dużo lepiej.
Pisałeś o zapachu, ja również miałem amnesia haze x durban poison sam zrobiłem krzyżówkę zapach durbana czyli dosłownie anyż, typowy dla zielska w ogóle był niewyczuwalny, jedynie z liści w trakcie wega ale to słabo wyczuwalny zpach typowy dla skunka. U Ciebie jak z zapachem i skąd pestki?
Rejestracja: 2016
  • 137 / 23 / 0


Moja Lebanese Hashplant przeszła dziś sesje zdjęciową. Dobrze, że już nie rośnie wzwyż, bo przerosłaby okoliczne krzaki i byłby problem. Ma około 2,20-2,30m i topy zaczynają przybierać na masie :) Pod koniec września powinna być pod nóż.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2014
  • 7093 / 789 / 0


@TMq
Zapach jest bardzo delikatny (można uprawiać i suszyć bez filtra węglowego bez obaw, że ktoś wyczuje) - nie potrafię go rozpoznać, ale anyżu chyba nie czuję. Raczej przejął zapach od Amnezji.

Z tym zbiorem to takie moje szacunki nie poparte niczym - zgaduję : ) Kiedy wyschnie będzie widać lepiej. Nie zdziwiłbym się, gdyby waga pokazała np 30 g (ale wagi nie mam).
Na pewno zbiór jest bardzo zbliżony do zeszłorocznego (2 słoiki 0.75 L), który starczył mi na 6 miesięcy (1 bongo dziennie).

Pestki dostałem za darmo od 1 użytkownika forum - autorskie cross'y.

Passion #1 x Early Skunk da na pewno kilka razy więcej (tylko nie wiadomo jeszcze komu...). Te krzaki pachną z kolei bardzo intensywnie.

@Qlop
Piękna jest ta Lebanese Hashplant. W ogóle jarają mnie stare odmiany typu Mazar, Maroc, Passion 1...
Rejestracja: 2014
  • 7093 / 789 / 0


Żaden z moich krzaków nie ma szans na tytuł miss out'a 2019, w związku z tym ogłaszam nową konkurencję - miss pręcików ; )
Ten róż (czy tam magenta) jest efektowny.
Ciekawe, czy drugi krzak też takie ma - nie sprawdzałem do tej pory.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0


Jakiś automat do zasądzenia na szybko?
Rejestracja: 2014
  • 7093 / 789 / 0


Teraz już tylko pod lampą.
Rejestracja: 2019
  • 71 / 2 / 0


I mnie dopiero co zaczynają się tworzyć pąki w głównych grubszych łodygach, odrosty ustawiam i krzyżuje obniżając cały czas wysokość.
Rośliny bardzo mocno odbiły na boki, ale to akurat skutek moich prac na spocie. Do rzuciłem na wierzch gleby kostkę włókna kokosowego mieszając delikatnie z ziemią. Cały czas "przerabiam" spota tak żeby miały jak największy przewiew i szczyty poustawiane i nie skręcone.
Myślę że koniec października będę gotowe do ścinki,przynajmniej duża część.
Posty: 834 Strona 78 z 84
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości