<< Outdoor 2019 >> - Wątek Ogólny

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 886 Strona 65 z 89
Rejestracja: 2014
  • 8235 / 1089 / 0

@UltraViolence
Przedwczoraj pokazał się preflower więc toppingi miały miejsce jeszcze na weg'u.
Sarny tam się nie zapuszczają - z kopytnych tylko dziki.
Może dziś coś w miejscu nadgryzienia (mam nadzieję, bo już wyobraziłem sobie, że ktoś okrył i trenuje mi krzaka - dlatego m. in. go przeniosłem :)) się pokaże.

Ja automata mam dopiero od tego sezonu więc nie jestem kompetentny, by wypowiadać się, czy są łatwiejsze / trudniejsze w uprawie. Sezony napewno wymagają dużo więcej pracy - ale takiej czysto fizycznej - chodzenie na spot przez 6 miesięcy i targanie ze sobą kilka galonów wody. Ryzyko jest też dużo większe z uwagi na czas rozwoju, rozmiary krzaków i porę zbiorów. Do tego dochodzi ryzyko pleśni, czego przy automatach posadzonych np pod koniec maja / początku czerwca raczej nie powinno być.
Na pewno jednak można stwierdzić, że sezony wybaczają dużo (cholernie dużo). Miałem w zeszłym roku krzak (fotki), który przeszedł przesadzanie z gleby do gleby, 2-krotny atak sarny / jelenia, który wyrwał go niemal z korzeniami (jak przychodziłem na spot, to krzak wyglądał już bardzo nieciekawie). Zrobiłem mu FIM i supercropping na większości odrostów. Zniósł to wszystko wzorowo - był dość duży i rozrośnięty. Mógł dać piękny plon, ale złodzieje postanowili nie czekać i wyrwali krzaka lekko tylko "owłosionego" na czubkach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2009
  • 1109 / 19 / 0

Bardzo ładne, co to za sativki pan uprawia ;) ?
Jakby co macie wszystkie foty tamtej indici w fotorelacji w dziale outdoor.

O konopiach w Radio Maryja – audycja i transkrypcja

Transkrypcja Wolnych Konopi z audycji o konopiach w Radio Maryja. Jedna z najrzetelniejszych audycji jaka ostatnimi czasy pojawiła się w polskich mediach - serio.

Zatrzymano podejrzanych o handel dopalaczami. Sklepy nazywali "bunkrami"

Prokuratura Regionalna w Białymstoku prowadzi postępowanie w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, która w latach 2016-2018 zajmowała się wprowadzaniem dopalaczy do obrotu. Na polecenie prokuratora zatrzymano 5 osób, które usłyszały zarzuty obrotu substancjami szkodliwymi dla zdrowia - poinformowała Polsat News Prokuratura Krajowa.
Rejestracja: 2014
  • 8235 / 1089 / 0

To są fotki tego krzaka z zeszłego sezonu, o którym pisałem, że przeszedł wiele.
Nie mam pojęcia, co to za odmiana była, bo pestki z palenia. Ktoś pytał, czy to Schaman, bo mu szczuplutkie listki właśnie tą odmianę przypominały.

Zdjęcia dodały się w złej kolejności. Drugie było robione po kolejnym ataku sarny i wyrwaniu krzaka z ziemi (tak w 75%), a pierwsze to ten sam krzak kilka dni później.
Pamiętam, że korzenie przysypywałem ziemią i z dołka zrobił się kopiec. Niesamowite, że przeżyła takie rzeczy i za każdym razem dojście do siebie zajmowało jej ze 2 dni.

Do tej pory nie potrafię zrozumieć, dlaczego złodzieje ogołocili spot do czysta. Mogli zabrać 2, które miały już konkretne topiska, a na resztę spokojnie sobie poczekać. Przecież nie przesadziłbym prawie 2 m, kwitnących już krzaków. Dla makumby...?
Rejestracja: 2019
  • 455 / 18 / 0

Może się poprostu nie znali i stwierdzili, że skoro jedne już są gotowe to ten już więcej nie urośnie
Rejestracja: 2014
  • 8235 / 1089 / 0

Mam nadzieję, że karma go dopadła, i wpadł z tymi krzakami. Przybili mu uprawę na handel i teraz kibluje z pedałami. Albo zrobił makumbę, okazało się za mocne, zrozumiał, jakim jest ch***m i do dziś leczy się w psychiatryku na dużych dawkach Haloperidolu.
Rejestracja: 2019
  • 71 / 2 / 0

Hah, zdecydowanie ktoś sobie na to zasłużył ^^
A pro po moich roślin ostatni raz podlewałem je w niedzielę więc myślę że korzenie trochę odpoczęły od wody. Dzisiaj jest intensywniej podleje razem z nawozem na kwitnienie.
Socne, taka jakaś faktycznie wyjątkowa ci się udała ta indica :P
Rejestracja: 2019
  • 455 / 18 / 0

^dla takich ludzi są specjalne miejsca s piekle ;D

Mam pytanie kiedy czy kiedy automat przestaje już rosnąć to jego łodyga na samej gorze jest twarda tak jak w przypadku sezonów,czy może automaty rządzą się swoimi prawami?
Rejestracja: 2007
  • 872 / 59 / 0

Postaram sie pokazac co trzeba robic z szmatami kradnacymi - gwałcymi nasze krzaki.
Spokojnie
Rejestracja: 2019
  • 71 / 2 / 0

Jak myślicie, te nawozy na kwitnienie dadzą radę?
https://www.hemp.pl/produkt/plag-albloom-100ml
Czy te?
https://www.hemp.pl/produkt/bb-topmax-025l
Rejestracja: 2014
  • 8235 / 1089 / 0

@DeWitteEngel
Nie mogę się doczekać : )
Złodziei swoich pierwszych krzaków (wszystkich) widziałem w pobliżu spota bodaj tydzień przed rabunkiem. Jeden (zdaje się głupszy z pary) nic nie robił sobie z mojego widoku i zaczął kierować się prosto w kierunku krzaków. Drugi (ten bardziej ogarnięty z pary) go zastopował i powiedział "nie nie, to w tamtą stronę". Poszli na chwilę w krzaki i wrócili. Jak mnie mijali patrzyli w glebę, żebym nie mógł przyjrzeć się twarzom (mimo to pamiętam je do dziś).
Jestem przekonany, że to miała być wizyta kontrolna. Tego drugiego widziałem rok wcześniej w tej okolicy, jak spacerował ubrany od stóp do głów w upalny dzień - na pewno nie zbierał grzybów. Raczej nie mieszka w pobliżu, bo ani wcześniej, ani później nie widziałem już tej mordy.
Obstawiam, że też uprawiał / uprawia w okolicy.
Posty: 886 Strona 65 z 89
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość