Proszę o pomoc w rozpoznaniu

Moderator: Konopia

• 143 / 7 / 0

Witam. Jestem nowy w temacie. Przepraszam, że wrzuciłem to tutaj, ale chyba nie ma do tego odpowiedniego tematu. Mam 2 lampy. Jakiego rodzaju jest ta okrągła i ta prostokątna? :D Z góry dzięki! Nie mogę wstawić zdj (chyba za wysoka rozdzielczość), to podsyłam link: https://photos.app.goo.gl/1Wr2sUQhSgGy8aMg6
  • 377 / 45 / 0

Ta prostokatna to halogen 150w odrazu usmazysz krzaki a ta druga tuba to jakies archeo do niczego nie przydatne. Obie do wyjebania chyba ze bedziesz robil remont :D

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Lotnicy mają być badani na obecność alkoholu i narkotyków. Będą zmiany w prawie lotniczym

W polskim prawie lotniczym nie ma zapisów, które umożliwiają kontrolę na obecność alkoholu i innych substancji odurzających. Nowelizacja ma dostosować nasze rozwiązania do norm wymaganych przez UE.
  • 143 / 7 / 0

Poleciłbyś żarówkę do uprawy 10x Auto AK 2.0? Planuję zrobić boxa 1.1m x 1.1m x 1.5m. Planuję kupić tanią używaną HPS 400W i wsadzić nową żarówkę Osram/Philips.
Wróć do „Oświetlenie”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata