Proszę o pomoc w rozpoznaniu

Moderator: Konopia

• 143 / 7 / 0

Witam. Jestem nowy w temacie. Przepraszam, że wrzuciłem to tutaj, ale chyba nie ma do tego odpowiedniego tematu. Mam 2 lampy. Jakiego rodzaju jest ta okrągła i ta prostokątna? :D Z góry dzięki! Nie mogę wstawić zdj (chyba za wysoka rozdzielczość), to podsyłam link: https://photos.app.goo.gl/1Wr2sUQhSgGy8aMg6
  • 377 / 45 / 0

Ta prostokatna to halogen 150w odrazu usmazysz krzaki a ta druga tuba to jakies archeo do niczego nie przydatne. Obie do wyjebania chyba ze bedziesz robil remont :D

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Przesyłał dopalacze przez firmę kurierską. Wpadł przez przypadek

Policjanci zatrzymali 21-letniego łodzianina, który obracał dopalaczami. Wpadł dlatego, ponieważ dopalacze wypadły z przesyłki, którą wysłał za pomocą firmy kurierskiej.
  • 143 / 7 / 0

Poleciłbyś żarówkę do uprawy 10x Auto AK 2.0? Planuję zrobić boxa 1.1m x 1.1m x 1.5m. Planuję kupić tanią używaną HPS 400W i wsadzić nową żarówkę Osram/Philips.
Wróć do „Oświetlenie”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata