Xanax

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 10 / 1 / 0

Elo nie pierdole pisze na temat moj pierwszy raz na xanxie byl legitny a nie jakies gowno z fentanylem czy Bóg wie czym 2mg alpry
Nastepnego dnia mega scisk przy oddychaniu czy bylem blisko przedawkowania lub czegos bliskiego?
Z góry dziekuje za odpowiedz
  • 6 / / 0

xanax to aplrazolam tylko pod inna nazwą :P jeśli chodzi o dawkę 2mg to jest ona zbyt niska aby mogła zbliżyć Cię do przedawkowania
pozdro

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Google ogranicza działanie aplikacji do sprzedaży marihuany

Amerykański koncern Google ogranicza w swoim sklepie z oprogramowaniem działanie aplikacji służących do dystrybucji marihuany i produktów pochodnych. To część zmian w regulaminie platformy Google Play - podała agencja Reutera.
  • 7131 / 675 / 0

@XanaxIchill
Spokojnie, po 2 mg sie nie przekrecisz.Ale dla Twojej tolerancji radzilbym zaczac od 0,25 mg - 0,5 mg.
  • 314 / 25 / 0

Oryginalny Xanax jest drogi,a moim zdaniem alprox jest najlepszy.Próbowałem Zomiren,Afobam,Xanax jeszcze jakiś.Choć Xanax jest w 2mg pigule.Najgorsze gówno to o przedłużonym działaniu,jak dla mnie syf,ale co kto lubi.
  • 1644 / 269 / 154

@SIRPAWPIFIN Właśnie zaletą alprazolamu o przedłużonym uwalnianiu jest to, że nie trzeba brać kilku dawek, tylko jedna tabsa trzyma cały dzień i można normalnie bez lęku wyjść do pracy, szkoły, na uczelnię czy do ludzi.
  • 314 / 25 / 0

Ja wole w takiej sytuacji,zrobić z 1mg cztery części,wrzucać co 5h.Choć mi pewnie brakuje,tego kopa/wejścia.Bo tych powolnych można załadować więcej ewentualnie i powinno być mocniej,tylko trzymać dłużej,to jest,jakby na plus.Duże znaczenie ma przyzwyczajenie się do stylu w jakim się funkcjonuje pewnie.
  • 10 / 1 / 0

A tak z innej beczki czy mozecie porównac dzialanie takieho Xanaxu 2mg a mirtagenu15mg te do rozkładu w buzi i jaka jest odpowiednia dawka z moją telerancją
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata