Noopetil vs Neuridine

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1 / / 0

Witam.Po zrobieniu testu bravermana na swissherbal wyszły mi polecane nootropy takie jak:
-noopetil
-neuridine
Który lepszy na początek?
Oczekuje: poprawy koncentracji oraz zapamiętywania (strasznie szybko zapominam czegoś, np z lekcji czy też czegoś o czym przed chwilą myślałem...) oraz najlepiej też lekkiej poprawy nastroju. Dodam, że strasznie ciężko mi zasnąć. W dzień w ogóle nie pije kofeiny, a i tak śpiący robię się dopiero o 5 nad ranem :/
  • 19 / 3 / 0

Na Twoim miejscu zacząłbym od niefarmakologicznie wspomaganej próby unormowania snu. Bez tego i umiejętności właściwej regeneracji wydasz tylko pieniądze a nie skorzystasz w pełni na efektach.
Pomijając powyższe zainteresowałbym się pozyskaniem osobno kluczowych składników wymienionych przez ciebie preparatow i sprawdził czy napewno akurat tego potrzebujesz. Na deser polecam watki zatytułowane: "Doping mózgu" 1 i 2 - warto.

Jak to jest prowadzić największą na świecie internetową encyklopedię narkotyków ?

Strona Kenana Sulaymana o nazwie PsychonautWiki jest internetowym źródłem informacji na temat ponad 300 środków psychoaktywnych....

Imam szmuglował dopalacze do więzienia

Skandal w jednym z najcięższych brytyjskich więzień. 49-letni imam Mohamed Rawat został przyłapany na próbie przeszmuglowaniu na teren zakładu dopalaczy o wartości 60 tys. funtów.
  • 72 / 5 / 0

Jeśli chodzi o bezsenność to problemów bym szukał w głowie, nie chodzi o chorobę, ale kwestia psychiki, masz jakieś problemy, dręczą Cię jakieś sprawy? Przeszłość też odgrywa rolę , Twoje przeżycia, ewentualne traumy etc. i pytanie jak z higieną snu i dietą, wysiłkiem fizycznym bo trzeba zadbać o podstawy, a nie lecieć w nootropy.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata